Czy to Twoja firma?

PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie praca

Pszenno

Witajcie w "Bajkowej Dolince" – miejscu, gdzie każdy dzień jest przygodą, a edukacja staje się fascynującą podróżą odkrywania świata. Od momentu otwarcia naszych drzwi w 2005 roku, stawiamy na nowoczesne podejście do nauki i rozwoju naszych przedszkolaków. Nasza placówka to nie tylko budynek, to przestrzeń, gdzie bezpieczeństwo i radość dzieci są na pierwszym miejscu.

Z dumą oferujemy programy, które rozbudzają ciekawość i kreatywność, takie jak nauka języków obcych, co otwiera przed naszymi podopiecznymi drzwi do globalnej społeczności. Trening twórczości dziecięcej to nasza odpowiedź na potrzebę wyrażania siebie, a edukacja muzyczna z elementami rytmiki i tańca pozwala dzieciom odkrywać świat dźwięków i ruchu. Nasze warsztaty twórcze, w tym chór, teatr i plastyka, są miejscem, gdzie młode talenty mogą kwitnąć.

Nie zapominamy o tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia – nasze zajęcia korekcyjno-kompensacyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. W "Bajkowej Dolince" każdy ma szansę na rozwój zgodnie z własnym tempem.

Nasze programy edukacyjne, takie jak "Przyjazny dziecku", "Wspaniały świat przedszkolaka", promocja zdrowia, wychowanie oraz edukacja ekologiczna, są fundamentem, na którym budujemy przyszłość naszych wychowanków. Wierzymy, że wszechstronny rozwój to klucz do szczęśliwego dzieciństwa i pomyślnej przyszłości.

W "Bajkowej Dolince" każde dziecko jest wyjątkowe, a nasze zaangażowanie w ich rozwój jest odzwierciedleniem naszej pasji do edukacji. Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każdy dzień jest nowym rozdziałem w księdze dziecięcej wyobraźni.

PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie

Siedziba główna

PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela w przedszkolu - 357

    PrzedszkoleBajkowa Dolinka w Pszennie
    • Pszenno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc nad dziećmi trzyletnimi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka polskiego, niekaralność, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat; praca w godzinach 7.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola 25/25 - 631

    • Pszenno
    • 3 600 zł / mies.

      prowadzenie zajęć dydaktyczntch z dziećmi sześcioletnimi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
      • Uprawnienia: **Uprawnienia pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznycm lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym - wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z Kartą Nauczyciela