Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu praca

Nowogrodziec

W sercu malowniczej miejscowości Zebrzydowa, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu – miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne odkryć dzieciństwo. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią wspólnoty Gminy Nowogrodziec, oferując bezpłatne nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju każdego wychowanka. Rozumiemy, jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego stawiamy na wszechstronne wspomaganie indywidualnego rozwoju dzieci. Nasze działania edukacyjne są skoncentrowane na inicjowaniu procesów rozwojowych oraz kształtowaniu aktywności dziecka wobec siebie i otaczającego je świata.

W naszym przedszkolu dzieci mają dostęp do szerokiej gamy zajęć dodatkowych, które stymulują ich ciekawość i kreatywność. Zajęcia te są starannie dobierane i dostosowane do wieku oraz potrzeb naszych wychowanków. Dzięki realizacji projektów unijnych, jesteśmy w stanie ciągle podnosić jakość naszych usług i wprowadzać innowacyjne metody edukacyjne.

Współpraca z rodzicami jest dla nas kluczowa – razem tworzymy spójne środowisko wychowawcze, które wspiera dzieci w ich rozwoju. Zależy nam na budowaniu trwałych i pozytywnych relacji z rodzinami naszych przedszkolaków, ponieważ wiemy, że to właśnie one są fundamentem dla przyszłego sukcesu każdego dziecka.

Dbamy również o potrzeby naszych najmłodszych, oferując wyżywienie dostosowane do ich dietetycznych wymagań. Ponadto, nasze przedszkole zapewnia specjalistyczną pomoc psychologiczną i pedagogiczną, aby każde dziecko mogło rozwijać się w harmonijnym i wspierającym środowisku.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w rozwój dzieci, nasze wartości i wysoka jakość usług edukacyjnych sprawiają, że Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu jest wyjątkowym miejscem na edukacyjnej mapie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do naszej przedszkolnej rodziny, gdzie każdy dzień jest nową przygodą i okazją do radosnego odkrywania świata.

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

  • Nauczyciel przedszkola

    Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu
    • Nowogrodziec
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa
  • Nauczyciel psycholog

    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu

Siedziba główna

Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu, 13/24 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. niezbędne: Kwalifikacje uprawniające do nauki języka angielskiego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz wychowanie przedszkolne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 803,21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowogrodźcu