Czy to Twoja firma?

Chorten BIS Krzysztof Pakuła, Jan Szydłowski sp. j. praca

Choroszcz

W sercu malowniczego Choroszcza, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza perła – CHORTEN BIS. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do świata, w którym jakość żywności i bogactwo smaków stoją na pierwszym miejscu. Nasza firma, choć nie zdradza wszystkich kart swojej historii, codziennie pisze nowe strony, będąc blisko ludzi i ich potrzeb.


Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, oferując naszym klientom nie tylko wyśmienite produkty z lada mięsnej, ale i szeroki wybór alkoholi. W naszej ofercie znajdziecie zarówno lokalne specjały, jak i produkty z dalszych stron świata. Każdy produkt jest dla nas jak opowieść, którą pragniemy podzielić się z Wami.

W naszych sklepach panuje atmosfera, która łączy w sobie to, co najlepsze z tradycyjnego podejścia do klienta, z nowoczesnym spojrzeniem na handel. Mimo że nie możemy się pochwalić naszą historią czy misją w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, nasze codzienne działania mówią same za siebie – jesteśmy tutaj dla Was, by dostarczać produkty najwyższej jakości, które umilą każdy posiłek i spotkanie.

Nie znamy granic w dążeniu do doskonałości, a nasza pozycja na rynku jest wyznaczana przez zadowolenie klientów, którzy powracają do nas, by cieszyć się smakiem i jakością, której mogą zaufać. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności czy wielu certyfikatów, to nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych produktów jest naszym największym atutem.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Choroszczu, gdzie każdy klient jest traktowany jak dobry znajomy, a zakupy stają się przyjemnością. W CHORTEN BIS zawsze możecie liczyć na przyjazną atmosferę, fachową obsługę i produkty, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Do zobaczenia!

Chorten BIS Krzysztof Pakuła, Jan Szydłowski Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Chorten BIS Krzysztof Pakuła, Jan Szydłowski Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chorten BIS Krzysztof Pakuła, Jan Szydłowski Spółka Jawna

Mapa Chorten BIS Krzysztof Pakuła, Jan Szydłowski Spółka Jawna

Siedziba główna

Pracodawcy w Choroszczy