Czy to Twoja firma?

ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI praca

Połaniec

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Stabil, której serce bije w malowniczym Połańcu. Jesteśmy dumnym przedstawicielem branży usług budowlano-remontowych, z głębokim zakorzenieniem w specjalności, która jest fundamentem naszej działalności - budowie dróg i autostrad.

Nasza oferta to przede wszystkim prace budowlane i remontowe, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Choć nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią ani szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, to mogę zapewnić, że każdy projekt traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o najwyższą jakość i zadowolenie naszych klientów.

W naszej pracy kierujemy się nieznanymi szerzej wartościami, ale wierzymy, że są one odzwierciedleniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w każde powierzone nam zadanie. Choć nie dysponujemy informacjami o międzynarodowej obecności czy certyfikatach jakości, to każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy branżowe.

Nasza firma może nie posiadać szeroko rozpoznawalnego misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości rdzennych, ale to, co nas wyróżnia, to nieustanny rozwój i dążenie do doskonałości w każdym calu naszej pracy. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom i wspierać ich w realizacji ich wizji.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Stabil to więcej niż tylko firma budowlana - to zespół ludzi, dla których budowa dróg i autostrad to nie tylko praca, ale także misja tworzenia trwałej infrastruktury, która łączy ludzi i wspiera rozwój społeczności.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy - razem możemy zbudować drogi, które będą świadectwem naszej wspólnej determinacji i zaangażowania w tworzenie lepszej przyszłości.

ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI

  • Inżynier budowy dróg

    ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI
    • Połaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI

Siedziba główna

ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Polaniec
  3. Lublin
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Kielce
  7. Mielec
  8. Nowa Dęba
  9. Katowice
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZPUH STABIL HENRYK BEDNARSKI ANDRZEJ BEDNARSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Połaniec
    • Zakres obowiązków

      pracownik budowy dróg

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik budowy dróg

    • Połaniec

      ROBOTNIK BUDOWY DRÓG

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • Połaniec

      MECHANIK SAMOCHODOWY Z UPRAWNIENIAMI DIAGNOSTY

      Wymagania

      • Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów, diagnostyka samochodowa, znajomość mechaniki samochodowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Połańcu