Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
ORTHOKLINIKA ŁUKASZ GIERMASIŃSKI opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie ORTHOKLINIKA ŁUKASZ GIERMASIŃSKI (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie ORTHOKLINIKA ŁUKASZ GIERMASIŃSKI w Warszawa? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie ORTHOKLINIKA ŁUKASZ GIERMASIŃSKI (5)
5
Na podstawie 22 oceny z Google.
![]()
Anna Szyc
Miejsce, do którego przychodzi się z przyjemnością (mimo bólu, jaki czasami towarzyszy zabiegom). Pan Łukasz tworzy świetną atmosferę, pamiętając że komfort pacjenta to także nawiązanie nici zrozumienia i porozumienia.
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Katarzyna Głodowska
Polecam bardzo gorąco! Ja osobiście byłam u Łukasza i mogę z czystym sumieniem polecić! Profesjonalny, pomocny, wszystko tłumaczy co potrzeba w dodatku takim językiem że nie trzeba kończyć fizjo żeby to zrozumieć. Atmosfera pierwsza klasa! Będę z ogromną chęcią wracać!
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
kinga kożuchowska
Wykwalifikowani specjaliści i fantastyczni ludzie. Do Pana Łukasza trafiliśmy parę lat temu i regularnie korzystamy z jego usług całą rodziną choć najczęściej syn sportowiec. Pomoc Pana Łukasza i jego współpracowników zawsze zakończona jest sukcesem. Bardzo dziękujemy i polecamy w 100%!
Dodano: 5 lat temu
![]()
sandra kojro-mizik
Fantastyczny specjalista! do gabinetu trafiam ponad trzy lata temu z kontuzją stopy, po wielu wizytach u innych "specjalistów" i to był strzał w dziesiątkę! Po 3 spotkaniach po kontuzji zostało tylko wspomnienie. Na początku tego roku miałam dość poważny wypadek i operację. Pierwszą osobą którą poprosilam o poradę co robić był Pan Łukasz, nie tylko dokładnie powiedział jakie badania mam zrobić, ale także dokładnie wytłumaczył wszystkie opcje co jeżeli zdecyduje się na operację albo gdybym operacji nie zrobiła. Po wszystkim prowadził moją rehabilitację, był bardzo ogromnym wsparciem w trudnym czasie i bardzo szybko "postawił mnie na nogi ". Najlepszy specjalista, a przy tym przemiła osoba, o ogromnej cierpliwości do pacjentów :-)
Dodano: 7 lat temu
![]()
paweł Mie
Genialni profesjonaliści !!! Zanim trafiłem do Pana Łukasza to byłem w innych klinikach i nikt nie potrafił mi pomóc z bólem kręgosłupa, od znajomego dowiedziałem się o dobrym profesjonalnym podejściu do pacjenta i olbrzymiej wiedzy. Umówiłem się na wizytę i pan Łukasz mi zaimponował wiedzą i sposobem leczenia, kilka wizyt i problem zniknął. Bardzo dziękuje i POLECAM to miejsce z tymi ludźmi. Genialny zespół!! Gratuluje.
Dodano: 7 lat temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.07.2025
Dane firmowe i kontaktowe "ORTHOKLINIKA" ŁUKASZ GIERMASIŃSKI
- Pełna nazwa
- "ORTHOKLINIKA" ŁUKASZ GIERMASIŃSKI
- Adres rejestrowy
- ul. Wawrzyńca Surowieckiego 8 02-785 Warszawa
- NIP
- 9591384591
- REGON
- 146678631
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 01.06.2013
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY