Czy to Twoja firma?

Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron praca

Wysocko Małe

Od momentu założenia w 2006 roku, Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony "Szwadron" z Wysocka Małego nieustannie rozwija swoje usługi, aby sprostać potrzebom naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa i nie tylko. Jesteśmy dumni z naszej historii i zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości, które przekładają się na spokój ducha i satysfakcję naszych partnerów biznesowych.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Specjalizujemy się w branży ochroniarskiej, ale nasze usługi sięgają znacznie dalej. Od naprawy i konserwacji mebli, przez handel detaliczny, aż po produkcję tekstylną i wsparcie informatyczne – jesteśmy wszechstronnym partnerem dla firm z różnych sektorów. Nasza działalność obejmuje również zarządzanie nieruchomościami, rachunkowość oraz profesjonalne doradztwo, które pomaga naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

Jesteśmy firmą, która rozumie znaczenie jakości i zaufania. Nasze usługi są wykonywane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, co pozwala nam budować długotrwałe relacje z klientami. Wierzymy, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie to klucz do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych partnerów.

Choć nasza działalność jest zróżnicowana, wszystkie nasze usługi łączy wspólny mianownik – dążenie do perfekcji i zadowolenia klienta. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się ochroną, czy doradztwem, nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczenie najlepszych możliwych rozwiązań.

W Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony "Szwadron" rozumiemy, że świat biznesu jest dynamiczny i wymaga elastyczności. Dlatego też jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając tym samym skrojone na miarę rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu i rozwoju ich działalności.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują niezawodnego partnera, który z pasją podchodzi do każdego zadania i jest gotowy sprostać nawet największym wyzwaniom. Razem możemy tworzyć bezpieczne i prosperujące środowisko biznesowe.

Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Siedziba główna

Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Ostrzeszów
  3. Kalisz
  4. Wrocław
  5. Bydgoszcz
  6. Kępno
  7. Kolo
  8. Ostrów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron - oferty archiwalne

  • Sprzątająca

    • Ostrzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN