Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA praca

Choroszcz

Od ponad pół wieku, od 1957 roku, jesteśmy dumną częścią przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jako Spółdzielnia Inwalidów Głuchych „SIGNA”, nasza siedziba zlokalizowana jest w malowniczym Choroszczu, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które służą codziennemu użytkowi. Nasza specjalność to opakowania – od wiaderek i pudełek po nakrętki i zaślepki – a także elementy wyposażenia mebli i obudowy urządzeń elektrycznych.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności, którą podkreśla wprowadzenie technologii IML, pozwalającej na nadruk bezpośrednio na produkcie w procesie formowania. To nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność, którą doceniają nasi klienci. Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego nasze procesy produkcyjne są zgodne z normą ISO 22000 i systemem HACCP, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych wyrobów.

Co nas wyróżnia? To prostsze niż myślisz: jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Nasza spółdzielnia zatrudnia osoby niepełnosprawne, co nie tylko świadczy o naszym społecznym zaangażowaniu, ale i o wyjątkowym charakterze naszej misji. Wierzymy, że każdy ma prawo do pracy i rozwoju, a nasz kolektyw to najlepszy dowód na to, że różnorodność jest naszą siłą.

Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy obecności międzynarodowej, jesteśmy pewni, że nasze produkty mówią same za siebie. W każdym wyrobie, który opuszcza naszą fabrykę, jest kawałek naszej historii, zaangażowania i dążenia do doskonałości.

W Spółdzielni Inwalidów Głuchych „SIGNA” łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze produkty są wynikiem pracy ludzi, dla których każdy detal ma znaczenie. Zapraszamy do poznania naszej historii i doświadczenia jakości, którą dostarczamy na co dzień. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna sprzedaż / zakupy hr / kadry

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Pruszków
  5. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW GŁUCHYCH IM. J. ROGOWSKIEGO SIGNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Choroszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent do spraw kadr i płac

    • Choroszcz

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

    • Choroszcz

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Choroszczy