Czy to Twoja firma?

KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH sp. z o.o. praca

Brześć Kujawski

Od skromnych początków w latach 70-tych XX wieku, KRUKOWIAK wyrosła na jednego z liderów w branży maszyn rolniczych w Polsce. Nasza historia zaczęła się od niewielkiego zakładu rzemieślniczego, który z czasem przekształciliśmy w prężnie działające przedsiębiorstwo, znane dzisiaj jako synonim innowacji i jakości.

Nasze produkty, w tym opryskiwacze rolnicze, maszyny warzywnicze oraz maszyny uprawowe, są owocem ciągłego dialogu z rolnikami i otwartości na ich potrzeby. To właśnie ich opinie i sugestie są dla nas najważniejszym źródłem inspiracji i motorem napędowym naszego rozwoju.

Jesteśmy dumni z tego, że jako pionierzy wprowadziliśmy w Polsce elektroniczne i komputerowe sterowanie układem cieczowym w opryskiwaczach rolniczych. Nasza nowoczesna hala produkcyjna, wyposażona w zautomatyzowaną malarnię proszkową i park maszynowy z nowoczesnych maszyn CNC, jest gwarancją najwyższej jakości naszych maszyn.

Nasze produkty zdobywają uznanie nie tylko w kraju, ale i na rynkach zagranicznych, co świadczy o ich niezawodności i innowacyjności. Wspieramy naszych klientów nie tylko poprzez dostarczanie maszyn, ale również oferując profesjonalny serwis, sprzedaż części zamiennych oraz doradztwo techniczne.

Pod kierownictwem synów założyciela, KRUKOWIAK kontynuuje swoją misję, stale modernizując zakład i procesy produkcyjne. Dzięki temu możemy skutecznie konkurować z firmami zachodnimi i nieustannie podnosić poprzeczkę w branży.

Jesteśmy KRUKOWIAK – firma z tradycjami, która nie boi się wyzwań przyszłości. Nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje, a także otwartość na potrzeby naszych klientów, to fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i innowacyjność.

KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier r224/1037-508/22

    KUJAWSKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Brześć Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie dostaw, załadunek towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: nie jest wymagane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 190 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną