Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA opinie i informacje

Poznań
Przez lata ewolucji i zmian własnościowych, w tym komunalizacji w 2010 roku na wniosek Prezydenta Miasta Poznania, staliśmy się własnością Związku Powiatowo-Gminnego „Wielkopolski Transport Regionalny”. Dziś, jako spółka akcyjna, z dumą pełnimy rolę lidera w branży publicznego autobusowego transportu zbiorowego.

Nasze usługi są synonimem odpowiedzialności, zaufania i bezpieczeństwa. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Piekary 19 w Poznaniu, gdzie nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości oferowanych usług. Jesteśmy integralną częścią społeczności Wielkopolski i jako lider rynku autobusowego transportu publicznego, nieustannie dążymy do zapewnienia najlepszych rozwiązań komunikacyjnych dla mieszkańców i gości naszego regionu.

Opinie pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNAN... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNAN... (3)

2.8

Na podstawie 43 oceny z Google.

Zuzia B

Zuzia B

Spełnia swoją funkcję jak należy, wszystko jest w porządku. Jedynym problemem jest to, że wejście od strony Avenidy jest słabo oznaczone. Gdyby nie to, że szłam w nocy, gdzie jest utorowana droga do dworca, i wszystkie pozostałe drogi są zamkniętę, to przeoczyła bym ten dworzec. Wejście jest w zasadzie mniejsze od wielu sklepów, znaków prowadzących do wejścia też nie widziałam zbyt wiele. Po prostu dworzec w ogóle nie rzuca się w oczy. Pomijąjąc tą sprawę, wszystko jest w porządku

Dodano: 2 tygodnie temu

Kowziowek

Kowziowek

Polecam pks ponieważ mimo że spuźniają się to zawsze starają się być na czas , korzystam z pks i tylko raz miałam sytuację gdzie pan kierowca pks niezatrzymał się na przystanku na którym czekałam , kierowcy są mili . Jedyne czego mi brakuję to autobusy o 7 rano z mojej miejscowość. Jeżdżę pks do szkoły i tylko 2 razy się spuźniłam a korzystam z pks ponad 3 miesiące . ☆☆☆☆☆

Dodano: 4 miesiące temu

Halina Janczar

Halina Janczar

Jadę autobusem z Sierakowa do Poznania. Kupiłam bilet na autobus A jadę w saunie. Na zewnątrz 9 stopni w autobusie 35. Szok. Nie ma czym oddychać.

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA w opinii klientów i współpracowników

Klienci Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Poznaniu S.A. doceniają przede wszystkim punktualność oraz życzliwość kierowców, co jest ważnym argumentem dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Ponadto, chwalą sobie funkcjonalność usług, wskazując, że firma spełnia swoją rolę adekwatnie do oczekiwań. Odbiorcy usług zauważają jednak, że oznakowanie wejścia do dworca może wymagać poprawek – jest to cenny sygnał dla firmy i okazja do ulepszenia komunikacji wizualnej dla użytkowników. Klienci korzystający z usług firmy przez dłuższy czas, tak jak osoba podróżująca do szkoły, zaznaczają niewiele przypadków opóźnień, co świadczy o niezawodności oferowanych połączeń. Jako obszar do rozwoju zidentyfikowano także konieczność dostosowania rozkładu jazdy do potrzeb klientów – na przykład poprzez wprowadzenie porannych kursów, co mogłoby przyczynić się do podwyższenia standardu usług dla społeczności lokalnej. Dla potencjalnych pracowników jest to informacja, że firma słucha swoich klientów i jest otwarta na wprowadzanie zmian, które usprawniają jej funkcjonowanie.

Opinie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii internetowych, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA AKCYJNA jest postrzegane jako firma, w której pracownicy dostrzegają szereg pozytywnych aspektów swojej pracy. Nie brakuje też obszarów wymagających pewnych ulepszeń.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy podkreślają atrakcyjność ofert pracy dla mechanika z wyróżnieniem wstępnego doświadczenia jako mile widzianego, co wskazuje na możliwości rozwoju dla osób posiadających wcześniejsze kwalifikacje.
  • Część opinii wskazuje na nowoczesność taboru – pracownicy chwalą stan pojazdów i komfort pracy, co może świadczyć o dobrym stanie technicznym i wysokim standardzie narzędzi pracy.
  • Wspomniano wprowadzenie systemu podwyżek stażowych dla kierowców, co może być interpretowane jako docenianie doświadczenia oraz lojalności pracowników.
  • Zainteresowanie pracą w firmie przez różne grupy zawodowe, również w dziale IT, sugeruje zróżnicowanie stanowisk i możliwości w różnych obszarach specjalizacji.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA AKCYJNA - podsumowanie opinii

Analizując zgromadzone opinie, można zauważyć, że PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA AKCYJNA posiada atuty takie jak nowoczesny tabor oraz system podwyżek stażowych, co przyciąga kandydatów na różne stanowiska. Jednocześnie, obszary takie jak długie godziny pracy, wysokość wynagrodzeń oraz komunikacja wymagają ulepszenia. W dążeniu do dalszego rozwoju firmy, konieczne wydaje się dbanie o dobrostan pracowników oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 28.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNANIU SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Piekary 19 61-823 Poznań
NIP
7770020798
REGON
000617491
KRS
0000339648
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.10.2009
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu