Czy to Twoja firma?

H.Cegielski-ENERGOCENTRUM sp. z o.o. opinie i informacje

Poznań
H. Cegielski - Energocentrum to firma z siedzibą w Poznaniu, która od ponad 170 lat stanowi nieodzowną część branży energetycznej, zdobywając uznania na całym świecie. Od czasów Hipolita Cegielskiego, nasza działalność charakteryzuje się dostarczaniem niezawodnych i innowacyjnych produktów oraz usług. Pracuje u nas około 100 doświadczonych pracowników, którzy z zaangażowaniem realizują misję firmy opartą na wartościach takich jak pracowitość, solidność, niezawodność, innowacyjność i tradycja.

Nasza oferta jest kompleksowa: od dostawy czynników energetycznych, przez remonty i konserwacje urządzeń, aż po audyty energetyczne i obsługę urządzeń energetycznych. Wysoka jakość i precyzja naszych działań są potwierdzone certyfikatami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 50001, a także certyfikatem zgodności zakładowej kontroli produkcji. Z dumą podkreślamy nasze możliwości produkcyjne, które obejmują 63. m2 powierzchni hal produkcyjnych, 19. m2 powierzchni hal magazynowych oraz ponad 1200 specjalistycznych urządzeń obróbczych.

Niezależnie od wyzwań, jakie niesie współczesny rynek, H. Cegielski - Energocentrum kontynuuje swoją misję dostarczania produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, co sprawia, że jesteśmy firmą wybieraną przez klientów doceniających trwałość, niezawodność i innowacyjność.

Opinie pracowników o firmie H.Cegielski-ENERGOCENTRUM sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem H.Cegielski-ENERGOCENTRUM sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie H.Cegielski-ENERGOCENTRUM sp. z o.o. (4)

4

Na podstawie 12 ocen z Google.

Kajetan Miedziejko

Kajetan Miedziejko

Fachowcy rzetelni, szybcy a także w rozsądnej cenie :) Gorąco polecam!

Dodano: 3 lata temu

Albert Gostyński

Albert Gostyński

Szybka obsługa bez problemu,fachową pomoc

Dodano: 3 lata temu

Krystian EC

Krystian EC

Duża wiedza sprawnie i dostępność 24h

Dodano: 3 lata temu

Michał Jarmuz

Michał Jarmuz

Fachowcy

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług. Szybka i bezproblemowa obsługa, a także dostępność fachowej pomocy na każde wezwanie, co jest szczególnie cenione przez osoby poszukujące niezawodności i gotowości do działania w każdej sytuacji. Uwagę zwraca również duża wiedza specjalistów z firmy, którzy swoje działania wykonują sprawnie, co również podkreśla dostępność serwisu 24 godziny na dobę. Opinie te mogą sygnalizować przyszłym kandydatom na pracowników, że dołączając do zespołu H.Cegielski-ENERGOCENTRUM będą mieli okazję do pracy w firmie, która stawia na rozwój kompetencji i oferuje wsparcie w każdej sytuacji. Ponadto, praca w otoczeniu doświadczonych fachowców może stanowić doskonałą okazję do nauki i rozwoju własnych umiejętności. Co więcej, konkurencyjne ceny usług wskazują na efektywne zarządzanie i możliwość pracy w stabilnej ekonomicznie firmie, co jest ważnym aspektem dla osoby szukającej długoterminowego zatrudnienia. Firmy takie jak H.Cegielski-ENERGOCENTRUM, które są doceniane przez klientów za jakość i niezawodność świadczonych usług, mogą być przyciągające dla kandydatów pragnących pracować w środowisku promującym profesjonalizm i wysoką kulturę pracy.

Opinie H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie internetowych opinii, firma H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. jest postrzegana jako pracodawca, który realizuje swoje standardowe zobowiązania wobec pracowników i dokłada wszelkich starań, aby wypłaty były realizowane terminowo.

Pozytywne aspekty
 • Pracodawca z reguły oferuje umowy o pracę, co jest cenione przez pracowników ceniących sobie stabilność zatrudnienia.
 • Wypłaty są realizowane do 10 każdego miesiąca, a nawet wcześniej, co świadczy o solidności firmy.
 • Niemniej jednak, firma otrzymała pozytywne opinie za wywiązywanie się ze swoich zobowiązań i umiejętność organizacji pracy nawet w trudnych warunkach.
Aspekty wymagające poprawy
 • Niektóre opinie wskazują na możliwość poprawy w kwestii wynagrodzeń, zwłaszcza w porównaniu z innymi podmiotami na rynku.
 • W wymiarze nastrojów pracowniczych i organizacyjnych, istnieje przestrzeń do pracy nad poprawą satysfakcji pracowników.
 • Pojedyncze komentarze sygnalizują brak rozwoju i awansu dla pracowników fizycznych, co może wpływać na ich zadowolenie i efektywność pracy.
H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. to firma, która zdobyła uznanie na rynku za swoje punktualne wywiązywanie się z obowiązków względem pracowników, co jest odnotowywane jako jej duża zaleta. Niemniej jednak w opinii jej pracowników istnieją obszary do poprawy, zwłaszcza jeśli chodzi o płace i satysfakcję z pracy. Ogólne sygnały pozwalają sądzić, że firma ma potencjał na dalsze doskonalenie swojej kultury organizacyjnej oraz polityki personalnej.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: H.Cegielski-ENERGOCENTRUM sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - H.Cegielski-ENERGOCENTRUM Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"H.CEGIELSKI-ENERGOCENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
28 Czerwca 1956 R. 223/229 61-485 Poznań
NIP
7831134221
REGON
630719278
KRS
0000017623
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.07.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 20.11.Z Produkcja gazów technicznych
 • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
 • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
 • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
 • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

 • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
 • 35.14.Z Handel energią elektryczną

Budownictwo

 • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
 • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
 • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu