Czy to Twoja firma?

Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz praca

Ochraniew

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży budowlanej, z głębokimi korzeniami w sercu Polski, w malowniczym Ochraniewie. Nasza historia sięga 1978 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, tworząc Z.P.H.U. Milektron pod kierownictwem Haliny Wołosz.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, po precyzyjne prace wykończeniowe takie jak tynkowanie, stolarka budowlana, posadzkarstwo, malowanie i szklenie. Nasze umiejętności nie ograniczają się jednak do budownictwa. Rozszerzyliśmy nasze kompetencje o sprzedaż detaliczną, działalność gastronomiczną, a także usługi związane z oceną ryzyka, pośrednictwem ubezpieczeniowym, obrotem nieruchomościami i turystyką.

W każdym z tych obszarów staramy się dostarczać usługi najwyższej jakości. Doskonałość wykonania to nie tylko nasz cel, ale i codzienna praktyka, którą pielęgnujemy z niezmiennym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do potrzeb klientów i elastyczności w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

Chociaż nie posiadamy formalnych certyfikatów, nasze wieloletnie doświadczenie i zadowolenie klientów są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu i dbałości o bezpieczeństwo. Wierzymy, że solidne fundamenty, zarówno te dosłowne, jak i te metaforyczne, są kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia.

W Milektronie rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, a nasze usługi są dopasowane do indywidualnych wymagań i marzeń naszych klientów. Z radością przyjmujemy wyzwania, które pozwalają nam rozwijać nasze umiejętności i wiedzę. Jesteśmy tu, aby budować nie tylko konstrukcje, ale także trwałe relacje z naszymi klientami i społecznością.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowych przestrzeni.

Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz

Praca alert - powiadomienia

Praca Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz

  • Pomoc stolarza

    Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz
    • Osinów Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Operator koparko-ładowarki

    Dodana
  • sprzątaczka

    • część etatu
    Dodana
  • Kierownik obiektu agroturystycznego

    Dodana

Mapa Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Z.P.H.U. Milektron Halina Wołosz - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Inne wymagania: chęć do pracy
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną