Opinie pracowników o firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGDANA JARECKIEGO W KALISZU (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGDANA JARECKIEGO W KALISZU. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGD... (5)

4.8

Na podstawie 10 ocen z Google.

Patryk Woźny

Patryk Woźny

27-metrowa wieża, wybudowana w latach 1935–1938 jako element funkcjonującej przez kilkadziesiąt lat sieci wodociągowej Kalisza. Od 1987 roku budowla pełni jednak nową funkcję – służy jako galeria sztuki i siedziba Ośrodka Kultury Plastycznej, a jej otoczenie bywa miejscem plenerowych koncertów z cyklu „Ciśnienie na muzykę”. Na pewno jest to świetna i pomysłowa inicjatywa oraz warte odwiedzenia miejsce na mapie miasta.

Dodano: miesiąc temu

Wiktoria Ratajczak

Wiktoria Ratajczak

Piękne wystawy i bardzo miła obsługa szczególnie Pani Agnieszka :) Pozdrawiam!

Dodano: 6 miesięcy temu

Busy Ant

Busy Ant

Wystawa fotograficzna jest ciekawa, ale niestety brak jej motywu przewodniego - taki zlepek zdjęć z różnych lat. W wieży jest bardzo ciasno, jedni wchodzą po schodach, drudzy schodzą, wszyscy się depczą, w środku robi się chaos. Po trzecie jest tam bardzo zimno i wilgotno. Wisienką na torcie jest fakt, że organizatorzy nie poinformowali ogółu konkursowiczów o tym kto zdobył wyróżnienie lub podium, oprócz grupy wybranych. Jedna laureatka nie przybyła na rozdanie nagród, ponieważ była chora. I nic...

Dodano: rok temu

Anna Tasarek

Anna Tasarek

Wystawy bardzo mi się podobały. Obsługa w tym miejscu również świetna. Na szczególną pochwałę zasługuje pani Agnieszka, cudowna i bardzo kompetentna osoba. :) Pozdrawiam

Dodano: 6 miesięcy temu

Sawi Animation

Sawi Animation

Super atmosfera! Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, miast ciągłego "Nie dotykać" i ciągłego podejrzliwego wzroku pracowników ja i moje przyjaciółki spotkałyśmy się z miłą panią skorą do rad. Co do wystawy jest ona bardzo ciekawa jednak nie jestem artystą i trudno mi się wypowiedzieć więc zainteresowanych serdecznie zapraszam sememu się przekonać. Bardzo ciekawym aspektem jest kotek który z tego co pamiętam wabi się "Picasso", był bardzo uroczy, zachowywał się przyjaźnie i...

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.06.2026

Dane firmowe i kontaktowe - OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGD...

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.