Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGDANA JARECKIEGO W KALISZU opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGDANA JARECKIEGO W KALISZU (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGDANA JARECKIEGO W KALISZU. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGD... (5)
4.8
Na podstawie 10 ocen z Google.
![]()
Patryk Woźny
27-metrowa wieża, wybudowana w latach 1935–1938 jako element funkcjonującej przez kilkadziesiąt lat sieci wodociągowej Kalisza. Od 1987 roku budowla pełni jednak nową funkcję – służy jako galeria sztuki i siedziba Ośrodka Kultury Plastycznej, a jej otoczenie bywa miejscem plenerowych koncertów z cyklu „Ciśnienie na muzykę”. Na pewno jest to świetna i pomysłowa inicjatywa oraz warte odwiedzenia miejsce na mapie miasta.
Dodano: miesiąc temu
![]()
Wiktoria Ratajczak
Piękne wystawy i bardzo miła obsługa szczególnie Pani Agnieszka :) Pozdrawiam!
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Busy Ant
Wystawa fotograficzna jest ciekawa, ale niestety brak jej motywu przewodniego - taki zlepek zdjęć z różnych lat. W wieży jest bardzo ciasno, jedni wchodzą po schodach, drudzy schodzą, wszyscy się depczą, w środku robi się chaos. Po trzecie jest tam bardzo zimno i wilgotno. Wisienką na torcie jest fakt, że organizatorzy nie poinformowali ogółu konkursowiczów o tym kto zdobył wyróżnienie lub podium, oprócz grupy wybranych. Jedna laureatka nie przybyła na rozdanie nagród, ponieważ była chora. I nic...
Dodano: rok temu
![]()
Anna Tasarek
Wystawy bardzo mi się podobały. Obsługa w tym miejscu również świetna. Na szczególną pochwałę zasługuje pani Agnieszka, cudowna i bardzo kompetentna osoba. :) Pozdrawiam
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Sawi Animation
Super atmosfera! Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, miast ciągłego "Nie dotykać" i ciągłego podejrzliwego wzroku pracowników ja i moje przyjaciółki spotkałyśmy się z miłą panią skorą do rad. Co do wystawy jest ona bardzo ciekawa jednak nie jestem artystą i trudno mi się wypowiedzieć więc zainteresowanych serdecznie zapraszam sememu się przekonać. Bardzo ciekawym aspektem jest kotek który z tego co pamiętam wabi się "Picasso", był bardzo uroczy, zachowywał się przyjaźnie i...
Dodano: 4 lata temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.06.2026
Dane firmowe i kontaktowe - OŚRODEK KULTURY PLASTYCZNEJ WIEŻA CIŚNIEŃ IM. BOGD...
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.