Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
MONTOWNIA SMAKÓW s.c. opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c.. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c. (4)
4.5
Na podstawie 665 ocen z Google.
![]()
Izabela Wojtczuk
Bardzo przyjemna włoska restauracja z klimatem. Sympatyczna kelnerka, która potrafiła nam doradzić zarowno z winem jak i namówiła nas do zmiany jednego z deserów co okazało się strzałem w 10. Jedliśmy walentynkowe danie makaron ze stekiem, który jak dla mnie był idealnie wysmażony. Na deser wzięliśmy tiramisu oraz polecaną przez kelnerkę florentynkę oba desery były bardzo dobre.
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Katarzyna Racławska
Bardzo klimatyczne miejsce ze smaczną włoską kuchnią. Pyszna pizza w stylu bardziej rzymskim, do tego ciekawy wybór makaronów, wszystko świeżutkie. Bardzo miła obsługa, można się poczuć swobodnie, polecam serdecznie.
Dodano: tydzień temu
![]()
Anna (Nuska2907)
Trafiliśmy tu na tegoroczny restaurantweek . Myślę że jako debiut dostają 5. Duże porcje , bardzo smaczne . Jedynie deser był dla mnie za słodki ale wiadomo każdy ma inne kubki smakowe. Miła i pomocna Pani kelnerka.
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Wiktoria Dawidczyk
Ogólnie przyjemny lokal, mały, ale zadbany. Obsługa przez kelnerkę była naprawdę super. Niestety mamy zastrzeżenia co do jedzenia. Zamówiliśmy bruschetty, pizzę i deser. Największy minus to chyba brak doprawienia i dziwne kompozycje. Bruschetty były nie doprawione, nie czuć było czosnku, Bazyli, zamiast bazyli została położona na nie gorzka rukola. Najgorsze chyba byli pizze i prawdopodobnie po nich źle się czuliśmy. Ciasto było bardzo mączne i nie do końca dopieczone + w smaku było nijakie jak...
Dodano: 3 tygodnie temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe - MONTOWNIA SMAKÓW s.c.
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.