Opinie pracowników o firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c.. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie MONTOWNIA SMAKÓW s.c. (4)

4.5

Na podstawie 665 ocen z Google.

Izabela Wojtczuk

Izabela Wojtczuk

Bardzo przyjemna włoska restauracja z klimatem. Sympatyczna kelnerka, która potrafiła nam doradzić zarowno z winem jak i namówiła nas do zmiany jednego z deserów co okazało się strzałem w 10. Jedliśmy walentynkowe danie makaron ze stekiem, który jak dla mnie był idealnie wysmażony. Na deser wzięliśmy tiramisu oraz polecaną przez kelnerkę florentynkę oba desery były bardzo dobre.

Dodano: 2 tygodnie temu

Katarzyna Racławska

Katarzyna Racławska

Bardzo klimatyczne miejsce ze smaczną włoską kuchnią. Pyszna pizza w stylu bardziej rzymskim, do tego ciekawy wybór makaronów, wszystko świeżutkie. Bardzo miła obsługa, można się poczuć swobodnie, polecam serdecznie.

Dodano: tydzień temu

Anna (Nuska2907)

Anna (Nuska2907)

Trafiliśmy tu na tegoroczny restaurantweek . Myślę że jako debiut dostają 5. Duże porcje , bardzo smaczne . Jedynie deser był dla mnie za słodki ale wiadomo każdy ma inne kubki smakowe. Miła i pomocna Pani kelnerka.

Dodano: 4 miesiące temu

Wiktoria Dawidczyk

Wiktoria Dawidczyk

Ogólnie przyjemny lokal, mały, ale zadbany. Obsługa przez kelnerkę była naprawdę super. Niestety mamy zastrzeżenia co do jedzenia. Zamówiliśmy bruschetty, pizzę i deser. Największy minus to chyba brak doprawienia i dziwne kompozycje. Bruschetty były nie doprawione, nie czuć było czosnku, Bazyli, zamiast bazyli została położona na nie gorzka rukola. Najgorsze chyba byli pizze i prawdopodobnie po nich źle się czuliśmy. Ciasto było bardzo mączne i nie do końca dopieczone + w smaku było nijakie jak...

Dodano: 3 tygodnie temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026

Dane firmowe i kontaktowe - MONTOWNIA SMAKÓW s.c.

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.

Opinie o innych pracodawcach w Warszawie i okolicy