TIN TOURS Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

TIN TOURS Sp.z o.o. praca

Brzeszcze

TIN TOURS Sp. z o.o. firma handlowo produkcyjna z siedzibą w Brzeszczach zajmuje się sprzedażą

artykułów dla domu i ogrodu. Firma aktywnie działa na rynku; sieci handlowe ,centra ogrodnicze ,

sklepy , hurtownie .

Jest producentem wysokiej jakości ziemi ogrodniczej na bazie kokosu .

TIN TOURS Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TIN TOURS Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TIN TOURS Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TIN TOURS Sp.z o.o.

Siedziba główna

Praca TIN TOURS Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista e-commerce

    • Brzeszcze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 3 600-6 500 zł / mies.
    • Firma Tin Tours zatrudni pracownika obsługi sprzedaży internetowej e-commerce. Praca stacjonarna w biurze w Brzeszczach.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie i aktualizowanie ofert na Allegro, Erli, Wayfair i innych marketplace’ach
      • Proponowanie i wdrażanie strategii i rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online
      • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży i analiza trendów
      • Nadzór nad prawidłowymi parametrami i cenami w ofertach
      • Marketing i promocja ofert
      • Prowadzenie mediów społecznościowych
      • Analiza konkurencji
      • Obsługa zamówień detalicznych
      • Tworzenie i aktualizowanie kart produktów w sklepie internetowym (Prestashop)
      • Mailowa i telefoniczna obsługa i wsparcie klienta detalicznego
      • Współpraca z innymi działami firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Bardzo dobra znajomość sprzedaży e-commerce i komunikacji w internecie
      • Bardzo dobra znajomość platform sprzedażowych Allegro i innych
      • Znajomość Baselinkera i Prestashop (mile widziana)
      • Znajomość obsługi i planowania kampanii marketingowych
      • Swoboda w obsłudze social mediów (Facebook, Instagram)
      • Wiedza z zakresu technik sprzedaży
      • Znajomość zasad SEO mile widziana
      • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
      • Znajomość MS Excel
      • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)
      • Mile widziana znajomość programu Enova
      • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop, Gimp)
      • Mile widziana podstawowa znajomość HTML i CSS
      • Kreatywność
      • Komunikatywność

      Oferujemy

      • Interesującą i pełną wyzwań pracę
      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
      • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Pracę w zgranym zespole

Pracodawcy w Brzeszczach