Czy to Twoja firma?

G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją praca

G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją

Praca alert - powiadomienia

Praca G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją - oferty archiwalne

  • Agent/ Przedstawiciel Ubezpieczeniowy

    G.E.K.S Tomasz Skrla Agent z Misją
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zostań Agentem ubezpieczeniowym już dziś.Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w firmie ubezpieczeniowej, w której za każdą podpisaną polisę otrzymasz ustaloną prowizję od jej wartości, a dodatkowo sam/a decydujesz w jakim wymiarze czasu będziesz pracować, to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą

      Agent/ Przedstawiciel Ubezpieczeniowy

      Obowiązki

      • Nasi Agenci na co dzień rozmawiają z klientami którzy:
      • • Chcą zapewnić sobie więcej pieniędzy na emeryturze
      • • Chcą zapewnić swoim dzieciom lepszy finansowy start w dorosłe życie
      • • Chcą zabezpieczyć swoje dochody w razie poważnego zachorowania, wypadku lub śmierci

      Wymagania

      • • Wykształcenia min. średniego
      • • Zaświadczenia o niekaralności
      • • Współpracy w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej bez kosztów wejścia, VAT-u i zbędnej papierologii
      • • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w dowolnej branży

      Oferujemy

      • • Wysokie wynagrodzenie oparte o system prowizyjny
      • • Premie miesięczne od 1000 zł do 2000 zł oraz kwartalne od 1500 zł wzwyż
      • • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe i sprzedażowe
      • • Wsparcie Menedżera zarówno we wdrożeniu jak i przy pozyskiwaniu własnych klientów
      • • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
      • • Wyjazdy krajowe i zagraniczne
      • • Elastyczny czas pracy
      • • Darmowy pakiet 200-stu wizytówek na start