Czy to Twoja firma?

Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk praca

Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Monter
- w kategoriach zawodowych:
inne serwis / montaż

Oferty pracy Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk

Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    Usługi Budowlane Hydrauliczne Gazowe Sklep Hen-Kan Brzuchalski Henryk
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Świadczymy usługi Budowlane Hydrauliczne i Gazowe. Do naszej ekipy poszukujemy pracownika budowlanego.Zajmujemy się obsługą techniczną budynków głównie wspólnot mieszkaniowych.Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 789-371-195

      Pracownik budowlany

      1/2024

      Obowiązki

      • Zakres obowiązków:
      • -Montaż/demontaż ekranów po wymianach hydraulicznych,
      • -biały montaż,
      • -naciąganie ścian, malowanie,
      • -uzupełnianie/ przyklejanie płytek ściennych i podłogowych,
      • -pozostałe prace budowlane

      • Zaangażowania w pracę
      • doświadczenia w branży budowlanej
      • mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • -Umowę o pracę
      • -Terminowe wynagrodzenie
      • -premie uznaniowe
      • -Stabilne zatrudnienie
      • -Odzież roboczą
      • -Narzędzia do pracy

      • praca w godzinach 8.00- 16.00

  • Hydraulik- Instalator

    • Warszawa
    • Świadczymy usługi Budowlane Hydrauliczne i Gazowe. Do naszej ekipy poszukujemy hydraulika.Zajmujemy się obsługą techniczną budynków głównie wspólnot mieszkaniowych.Zapraszam do kontaktu telefonicznego 789-371-195

      Hydraulik- Instalator

      2/2024

      Obowiązki

      • -Wymiana/modernizacja instalacji wodnych, CO, kanalizacyjnych oraz ich konserwacja.
      • -Udrażnianie mechaniczne i ciśnieniowe zatorów w kanalizacji
      • -Montaż urządzeń sanitarnych
      • -biały montaż
      • -usuwanie/zabezpieczanie awarii
      • -wymiana wodomierzy

      Wymagania

      • -Doświadczenia w branży hydraulicznej
      • -Mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • -Stabilne zatrudnienie.

      • praca 8:00- 16:00