Czy to Twoja firma?

LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP praca

Sosnowiec
LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP - oferty archiwalne

  • Pomocnik magazynu

    LUBIENIECKI JACEK P.P.H.U. MALAWISHOP
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków-chęc do nauki.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu