Czy to Twoja firma?

Daniel Orzeszek praca

Jastrzębnik
Daniel Orzeszek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Jastrzębnik
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Daniel Orzeszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Daniel Orzeszek

Praca Daniel Orzeszek - oferty archiwalne

  • PRACA W AM AM KEBAB KONSTANCIN-JEZIORNA

    Daniel Orzeszek
    • Konstancin-Jeziorna
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • obsługa kasy i terminala płatniczego
      • rozliczanie zmiany
      • obsługa klientów punktu
      • przygotowywanie produktów zgodnie z menu i obowiązującymi standardami
      • utrzymywanie czystości i porządku na punkcie
      • uzupełnianie wymaganej dokumentacji

      Wymagania

      • dyspozycyjność do pracy w systemie całodniowym lub zmianowym - cały tydzień
      • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • sumienność i rzetelne podejście do pracy, uśmiech, chęci i pozytywne nastawienie
      • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • stawkę 27,70 zł brutto (uczniowie i studenci NETTO)
      • Pełne szkolenie
      • umowę zlecenie
      • Posiłek pracowniczy

      • osoby z doświadczeniem gastronomicznym
      • osoby z prawem jazdy kat. B