Power Profit Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Power Profit Sp. z o.o. praca

Power Profit Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Power Profit Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Power Profit Sp. z o.o.

Praca Power Profit Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Prowadzenie akt osobowych pracowników Klientów biura,
      • Przygotowanie dokumentów do zatrudnienia pracowników i weryfikowanie ich poprawności,
      • Rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń,
      • Przygotowanie i wysyłka zgłoszeń i deklaracji ZUS,
      • Przygotowanie i wysyłka deklaracji PIT, PFRON,

      Nasze wymagania

      • Min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy
      • Umiejętność obsługi programu Gratyfikant oraz Płatnik
      • Samodzielność, skrupulatność oraz terminowość
      • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę
      • Pracę w wymiarze pełnego etatu
      • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.