Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski praca

Grudziądz

Od momentu naszego założenia w 1994 roku, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Ekspol" Jarosław Dąbrowski z Grudziądza nieustannie dąży do doskonałości w branży stolarki budowlanej. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć pozycję lidera na regionalnym rynku, oferując naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania, które łączą w sobie piękno i funkcjonalność.

Nasza oferta to przede wszystkim energooszczędne okna, które zapewniają doskonałą izolację termiczną, a także różnorodne rodzaje podłóg, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z dumą prezentujemy nowoczesne bramy z napędem oraz dekoracyjne wykładziny i panele, które są nie tylko praktyczne, ale i stanowią element aranżacji wnętrz.

Nasza misja to profesjonalne podejście do każdego klienta i dostarczanie produktów najwyższej klasy. W naszym salonie sprzedaży o powierzchni 1000m2 klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i bogaty wachlarz produktów, które spełnią ich indywidualne potrzeby. Dążymy do tego, aby każdy, kto skorzysta z naszych usług, był w pełni zadowolony i przekonany, że wybrał najlepsze możliwe rozwiązanie.

W "Ekspol" wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie się i innowacyjność. Dlatego też nieustannie poszukujemy nowych technologii i materiałów, które pozwolą nam oferować produkty jeszcze lepszej jakości. Zależy nam, aby nasze okna, drzwi, podłogi i inne elementy stolarki budowlanej były nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i trwałe.

Zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszego salonu w Grudziądzu, gdzie nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu wybrać idealne rozwiązania dla domu czy biura. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale również komfortowa i energooszczędna.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski

Siedziba główna w Grudziądzu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Ekspol

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekspol Jarosław Dąbrowski
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy pozostać.

      Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta w dziale okiennym Oknoplast.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta

      • przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta

      • negocjowanie i tworzenie zamówień

      • koordynowanie bieżących projektów

      Wymagania

      • doświadczenie w branży okiennej

      • umiejetność czytania rys. technicznego

      • umiejetność komunikacji z klientem

      • punktualność/terminowość

      • umiejetność pracy w zespole

      • kreatywność

      • chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji

      • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych

      • prawo jazdy kat. B

      • znajomość programów: Microsoft Excel, Adobe Acrobat (mile widziana)

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

      • wynagrodzenie stałe (uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

      • szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku

      • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Pracodawcy w Grudziądzu