Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
KARMA HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie KARMA HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie KARMA HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie KARMA HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA (5)
4.8
Na podstawie 155 ocen z Google.
![]()
Tomek Gadulski
Super miejsce, klimatyczne, jak się okazało 10 minut od Naszego miejsca zamieszkania, byliśmy 13.02 na kolacji walentynkowej z małżonką, super menu dobrane na ten wieczór, oprócz standardowej karty dań, smacznie, gustownie i w otoczeniu kominka , którego ciepło rozprzestrzeniało się po sali. Szef kuchni Pan Patryk osobiście odwiedzał każdy zajęty stolik doglądając podanego menu, zaś nasz stolik obsługiwała bardzo przemiła Pani Małgorzata. U osób tych widać i da się zauważyć oddanie i zaangażowa...
Dodano: miesiąc temu
![]()
Julia Szturo
Nie pierwszy raz jestem zachwycona wizytą w Karma House. Jedzenie przepyszne - świetnie skomponowane smaki i pięknie podane. Atmosfera spokojna, ciepła - idealna na spokojną kolację. Na duże wyróżnienie zasługuje również obsługa. Dziś opiekował się nami pan Maciej - bardzo uprzejmy, uśmiechnięty i niezwykle profesjonalny. Świetnie doradzał i trafnie proponował przepyszne dania. Zdecydowanie całość tego miejsca zachęca do powrotu :)
Dodano: tydzień temu
![]()
Katarzyna K
Wspaniałe miejsce miejsce, do którego chce się wracać. Jedzenie pyszne, wszystko świeże i dopracowane w smaku. Czuć jakość i serce włożone w kuchnię. Atmosfera bardzo przyjemna, swobodna, można spokojnie posiedzieć i dobrze zjeść. Obsługa też na medal. Pani Małgorzata bardzo sympatyczna i zaangażowana, od razu robi się jeszcze przyjemniej :) Na pewno wrócimy! P.S. można przyjechać z psem, co też jest dużym atutem
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Małgorzata Taracha
Dawno żadne miejsce nie zachwyciło mnie tak bardzo jedzeniem, wnętrzem, atmosferą i okolicą. To lokal zdecydowanie warty krótkiej, 40-minutowej przejażdżki poza Warszawę. Idealnie łączy elegancję z sielskim klimatem, tworząc przestrzeń, do której chce się wracać! Na ogromne wyróżnienie zasługuje obsługa – serdeczna, uważna i zarażająca pozytywną energią. Opiekowała się nami Pani Małgosia, która potrafiła doskonale doradzić i wykazała się imponującą wiedzą o produktach, a także młody Pan (niestet...
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Klaudia Kosnowska
Fantastyczne miejsce !! Bardzo klimatyczne w którym czujesz prywatność i swobodę :) Jedzenie idealne nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy moim Baby Shower obsługiwał nas przesympatyczny kelner Maciej, na którego mogłam liczyć i z uśmiechem na twarzy obsługiwał moją ekipę i nawet poproszony aby zrobił nam zdjęcia zamieniał się w profesjonalnego fotografa :) Oby więcej takich pracowników bo to dzięki nim również człowiek dobrze się czuje w danym miejscu.
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe - KARMA HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.