Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET Karaś-Tęcza, Czerwiecki, Mikłusz, Wiśniewski Sp.k. opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET Karaś-Tęcza, Czerwiecki, Mikłusz, Wiśniewski Sp.k. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET Karaś-Tęcza, Czerwiecki, Mikłusz, Wiśniewski Sp.k. z miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET Karaś-Tęc... (5)
4.3
Na podstawie 2089 ocen z Google.
![]()
Irczyk Hukim
Z całego serca polecam klinikę weterynaryjną Multiwet 🐾 Trafiliśmy do Was w niedzielę (18.01) i zostaliśmy przyjęci od razu, bez zbędnego czekania. Dziewczyny na recepcji były absolutnie cudowne – bardzo uprzejme, empatyczne i z ogromną cierpliwością odpowiadały na tysiąc moich pytań. Pani doktor, która zajęła się naszym kotkiem, była niezwykle kompetentna i życzliwa, wszystko dokładnie wyjaśniła i wzbudziła nasze pełne zaufanie. Wieczorem, gdy odbierałam naszego Marsika, Pani technik również – z uśmiechem i spokojem – przekazała mi wszystkie niezbędne informacje i odpowiedziała na każde pytanie. Tego dnia, w niedzielę, uratowaliście nam naszego kociego syna 🖤🐱 Dziś byliśmy na wizycie kontrolnej u lekarza Mateusza Paczóski – kolejne bardzo pozytywne doświadczenie. Pan doktor jest spokojny, miły, wszystko jasno tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Dziękujemy całemu zespołowi Multivet za profesjonalizm, empatię i pomoc w ratowaniu zdrowia naszego Marsika 🤍 Jedyny minus to ceny – rzeczywiście są wysokie, ale życie naszych kocich dzieci nie jest warte żadnych pieniędzy. Od teraz wiemy jedno – jesteśmy z Wami na pewno na stałe.
Dodano: miesiąc temu
![]()
Lukrowe Fantazje artystyczne torty
Z całego serca polecam tę klinikę. Wczoraj nasza maleńka przeszła operację przepukliny oraz sterylizację i od pierwszego kontaktu czuliśmy, że jest w najlepszych możliwych rękach. Pan Doktor Maciej Mikłusz to lekarz z ogromną wiedzą, spokojem i niezwykłym wyczuciem. Wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu, z cierpliwością i empatią. Czuć, że to człowiek, który nie tylko leczy, ale naprawdę troszczy się o swoich pacjentów. Cały personel kliniki zasługuje na ogromne uznanie — uśmiechnięci, życzliwi, serdeczni, a przy tym w pełni profesjonalni. Nasza sunia została otoczona opieką dosłownie jak mała królowa. Telefon po zabiegu, jasne zalecenia, wsparcie i spokój, który nam przekazano — to bezcenne w tak stresującym dniu. Dziś jesteśmy już w domu, rekonwalescencja przebiega spokojnie, a my jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak fachową i pełną serca opiekę. Dziękujemy i z pełnym przekonaniem polecamy każdemu opiekunowi, który szuka miejsca, gdzie zwierzę traktuje się z troską, szacunkiem i profesjonalizmem.
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Dagmara Raczynska
Jesteśmy nadal w trakcie leczenia ale po tych 10dniach mogę powiedzieć, że dobrze trafiłam :) cały zespół mocno zaangażowany ale dr Gornicka ma szczególnie imponujące podejście do swoich pacjentów. Polecamy :)
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Ewa Wnętrzak
Polecam szczególnie endoskopię u pani dr Radziszewskiej z anestezjolog dr Świątkiewicz! Moja kotka dostała od razu diagnozę, a po zabiegu czuła się bardzo dobrze.
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Kasia Wyleżyńska
Dziękuję Panu Doktorowi Crowley, za pomoc na nocnym dyżurze. Mimo, że Pati już z nami nie ma to wykazał się wiedzą i empatia. Pamiętajmy, że czasem trzeba postawić czyjś komfort ponad swój. Dziękuję za pomoc w podjęciu tej trudnej decyzji.
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET Karaś-Tęcza, Czerwiecki, Mikłusz, Wiśniewski Sp.k.
- Pełna nazwa
- CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT MULTIWET KARAŚ-TĘCZA, CZERWIECKI, MIKŁUSZ, WIŚNIEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Adres rejestrowy
- Jurija Gagarina 5 00-753 Warszawa
- NIP
- 5213003278
- REGON
- 013036380
- KRS
- 0001013849
- Forma prawna
- spółka komandytowa
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 18.01.2023
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS