Opinie pracowników o firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c.. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c. (5)

4.8

Na podstawie 68 ocen z Google.

Eren

Eren

Zamówiłem pączka z różą i jestem bardzo zadowolony. Obsługa była niezwykle miła, uprzejma i pomocna od wejścia do wyjścia. Pączek był świeży, miękki i doskonale wypełniony aromatycznym nadzieniem różanym. Cukiernia czysta i przyjemna, a atmosfera bardzo przyjazna. Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc na słodkości – na pewno wrócę i polecam każdemu!

Dodano: 3 miesiące temu

Magdalena Skolimowska

Magdalena Skolimowska

Wspaniała cukiernia! Wyjątkowe okazje potrzebują wyjątkowej, słodkiej oprawy — i to właśnie dzięki Wam stają się niezapomniane. Dziękuję za najlepszy tort na 50 -te urodziny mojego męża :) – pyszny, piękny, pomysłowy i zmotoryzowany ;) Wystarczyło lekko rzucić pomysł i nie przeszkadzać, a doświadczenie i kreatywność cukiernica zrobiły resztę :) Dziękuję z całego serca!

Dodano: 6 miesięcy temu

Zuzanna Dobrucka

Zuzanna Dobrucka

Cudo jak z dziecinnych marzeń schowane w głębi ulicy. Wszystko pyszne, pachnące i w rozsądnych cenach. Pani Iwona życzliwie doradza i w dodatku robi pyszną kawę!

Dodano: 9 miesięcy temu

Katarzyna Sieminska

Katarzyna Sieminska

Przepyszne słodkości, warto spróbować i przekonać się o wyjątkowym smaku. Polecam

Dodano: 7 miesięcy temu

Любовь Малыгина

Любовь Малыгина

W Tłusty Czwartek jest kolejka, bo pączki są naprawdę pyszne. Brałam z różą i pistacjami – polecam!

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026

Dane firmowe i kontaktowe - PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c.

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.

Opinie o innych pracodawcach w Warszawie i okolicy