Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c. opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c.. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c. (5)
4.8
Na podstawie 68 ocen z Google.
![]()
Eren
Zamówiłem pączka z różą i jestem bardzo zadowolony. Obsługa była niezwykle miła, uprzejma i pomocna od wejścia do wyjścia. Pączek był świeży, miękki i doskonale wypełniony aromatycznym nadzieniem różanym. Cukiernia czysta i przyjemna, a atmosfera bardzo przyjazna. Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc na słodkości – na pewno wrócę i polecam każdemu!
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Magdalena Skolimowska
Wspaniała cukiernia! Wyjątkowe okazje potrzebują wyjątkowej, słodkiej oprawy — i to właśnie dzięki Wam stają się niezapomniane. Dziękuję za najlepszy tort na 50 -te urodziny mojego męża :) – pyszny, piękny, pomysłowy i zmotoryzowany ;) Wystarczyło lekko rzucić pomysł i nie przeszkadzać, a doświadczenie i kreatywność cukiernica zrobiły resztę :) Dziękuję z całego serca!
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Zuzanna Dobrucka
Cudo jak z dziecinnych marzeń schowane w głębi ulicy. Wszystko pyszne, pachnące i w rozsądnych cenach. Pani Iwona życzliwie doradza i w dodatku robi pyszną kawę!
Dodano: 9 miesięcy temu
![]()
Katarzyna Sieminska
Przepyszne słodkości, warto spróbować i przekonać się o wyjątkowym smaku. Polecam
Dodano: 7 miesięcy temu
![]()
Любовь Малыгина
W Tłusty Czwartek jest kolejka, bo pączki są naprawdę pyszne. Brałam z różą i pistacjami – polecam!
Dodano: rok temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026
Dane firmowe i kontaktowe - PRACOWNIA CUKIERNICZA D.D. SUCHENEK s.c.
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.