Audyt Legis to firma o solidnych korzeniach w branży księgowej, której działalność opiera się na głębokiej wiedzy i pasji do rachunkowości. Nasze biuro, zlokalizowane w Łomiankach, od niemal dekady wspiera klientów w zakresie szeroko pojętej księgowości, oferując usługi takie jak outsourcing obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, integracja systemów IT, doradztwo gospodarcze i podatkowe, a także audyt księgowy oraz analiza i raporty finansowe. Jesteśmy dumni z naszego małego, ale dedykowanego zespołu liczącego od 2 do 10 pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, by usługi świadczone przez Audyt Legis były na najwyższym poziomie.Nasza działalność koncentruje się na wsparciu zarówno małych przedsiębiorstw, jak i dużych spółek kapitałowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Rozumiemy specyfikę i potrzeby każdego z nich, co pozwala nam na skuteczne działanie i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Brak danych nie pozwala nam na przedstawienie pełniejszego obrazu naszej pozycji rynkowej czy misji, jednakże każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sektorze księgowym.

Opinie pracowników o firmie Audyt Legis sp. z o.o. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie Audyt Legis sp. z o.o. w Łomianki? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie Audyt Legis sp. z o.o. (5)

4.9

Na podstawie 25 ocen z Google.

Jakub Głaz

Jakub Głaz

Serdecznie polecam biuro rachunkowe Audyt Legis. Pani Monika oraz Pani Ewa zawsze służą pomocą i radą w dosłownie każdej kwestii. Nie wyobrażam sobie prowadzenia działalności bez tak kompleksowej i życzliwej obsługi księgowej.

Dodano: 6 miesięcy temu

Anna Wieteska

Anna Wieteska

Współpracuję z biurem Audyt Legis od 4 lat i jestem w 100% zadowolona ze świadczonych usług. Opiekująca się moją działalnością księgowa zawsze w sposób profesjonalny i na czas informują mnie o aktualnej sytuacji prawo-podatkowej mojego przedsiębiorstwa oraz moich obowiązkach względem ZUS, Urzędu Skarbowego itp. Serdecznie polecam biuro rachunkowe Audyt Legis wszystkim tym, którzy chcą skupić się na swojej profesji i rozwijaniu firmy a formalności oddać w ręce profesjonalistów.

Dodano: 9 miesięcy temu

JUWA JUWA

JUWA JUWA

Profesjonalne, rzetelne i godne zaufania biuro księgowe. Zespół kompetentny, pomocny i zawsze terminowy – zdecydowanie polecam! Szefowa biura swoim uśmiechem rozbraja wszystkie zawiłości oraz problemy.

Dodano: 6 miesięcy temu

Katarzyna Lewińska

Katarzyna Lewińska

Z Audyt Legis - Biuro Rachunkowe jesteśmy związani od kilku lat. Nie wyobrażamy sobie prowadzenia firmy bez ich pomocy. Szczerze polecamy!

Dodano: 7 miesięcy temu

Beata Fotek

Beata Fotek

Biuro Audyt Legis mogę polecić w stu procentach. Współpracujemy już kilka lat i przez cały ten okres wykazywało się ono pełnym profesjonalizmem i sumiennością. Każdy nasz problem został rozwiązany bardzo szybko i z niewątpliwie dużą znajomością przepisów

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2026

Dane firmowe i kontaktowe Audyt Legis Sp. z o.o.

Pełna nazwa
AUDYT LEGIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Warszawska 135 05-092 Łomianki
NIP
1182096198
REGON
147057670
KRS
0000492659
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
10.01.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Informacja i komunikacja

  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
  • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych

Dane finansowe

Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS

Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 20.03.2024