Czy to Twoja firma?

KNS Łukasz Dudek praca

Srocko Wielkie

Od ponad trzech dekad, "KNS Łukasz Dudek" z dumą służy swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie mechaniki pojazdowej. Nasza firma, zlokalizowana w malowniczym Srocku, jest synonimem zaufania i wysokiej jakości usług, które nieprzerwanie świadczymy od 1989 roku. Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, od konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych, po sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów, motocykli oraz ich części i akcesoriów.


Nasza oferta to nie tylko mechanika samochodowa, ale również kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy pojazd opuszczający nasz warsztat był w pełni sprawny i gotowy do drogi.

W "KNS Łukasz Dudek" nie tylko naprawiamy samochody – dbamy o nie z pasją, która jest naszym motorem do działania. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi o naszym sukcesie. W naszej pracy łączymy tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Rozumiemy, że świat motoryzacji to nie tylko pojazdy, ale także ludzie, którzy z nich korzystają. Dlatego nasze podejście jest zawsze osobiste i skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dumni z naszej historii i doświadczenia, które pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i ciągłym dążeniem do doskonałości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – "KNS Łukasz Dudek" to nie tylko warsztat, to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem.

KNS Łukasz Dudek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy KNS Łukasz Dudek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KNS Łukasz Dudek

Mapa KNS Łukasz Dudek

Siedziba główna

KNS Łukasz Dudek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska