Czy to Twoja firma?

EWPOL GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Szymiszów

Od momentu naszego debiutu na europejskim rynku w 2009 roku, Ewpol Group nieustannie dąży do bycia liderem w branży wydobycia i sprzedaży węgla. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Szymiszowie, gdzie codziennie pracujemy nad dostarczaniem naszym klientom produktów najwyższej jakości.


Nasza oferta to nie tylko sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw stałych, ale także kompleksowe usługi przesiewania, kruszenia, magazynowania, przeładunków oraz ważenia na wadze najazdowej do 60 ton. Jesteśmy dumni z naszej produkcji eko-groszków oraz miałów węglowych, które dostarczamy w różnych klasach kalorycznych, zawsze dbając o to, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że innowacyjność i jakość to fundamenty naszego sukcesu, dlatego posiadamy liczne certyfikaty oraz zezwolenia, które potwierdzają wysoki standard naszych produktów i usług. Nasza nowoczesna flota transportowa, składająca się z ciągników siodłowych MAN z naczepami samowyładowczymi typu wywrotka, gwarantuje bezpieczny i terminowy transport materiałów sypkich na terenie całej Europy.

Jesteśmy obecni nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i aspiracjach. Nasze biura w obu krajach są symbolem otwartości na współpracę oraz gotowości do realizacji projektów na szeroką skalę.

Naszą przewagą konkurencyjną jest terminal do kompleksowej obsługi firm zajmujących się materiałami sypkimi, który pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom nie tylko produkty, ale również pełen zakres logistycznych rozwiązań.

W Ewpol Group wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klientów to klucz do sukcesu. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów.

EWPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Szymiszów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EWPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EWPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa EWPOL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Pracodawcy w Szymiszowie