Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK opinie
Czy to Twoja firma?
Woźniak Nieruchomości to firma z siedzibą w Łodzi, działająca w branży obsługi rynku nieruchomości, która została założona 11 lat temu. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, które obejmują administrację, księgowość, a także obsługę prawną i techniczną obiektów. Dzięki pracy naszego wykwalifikowanego zespołu, składającego się z licencjonowanych zarządców, pośredników handlowych, techników i księgowych, zapewniamy najwyższą jakość usług. Naszą misją jest zarządzanie nieruchomościami z zadbaniem o dobro mieszkańców, co odzwierciedla się w naszych wartościach: profesjonalizmie, pasji i innowacyjności. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, co potwierdza nasza ugruntowana pozycja na rynku i niezliczona ilość zadowolonych klientów. Nasze usługi są poparte licznymi certyfikatami, świadczącymi o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości. Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez Przemysława Woźniaka, posiadamy status indywidualnej działalności gospodarczej jako AKTYWNY. Nasz konkurencyjny atut wynika z połączenia doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, budynkami deweloperskimi, obsługę obiektów komercyjnych, oraz doradztwo na rynku nieruchomości, co sprawia, że jesteśmy wszechstronnym partnerem dla naszych klientów.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK z miejscowości Łódź. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK (4)
4.1
Na podstawie 4 oceny z Google.
![]()
Kreatywni Nieustraszeni
Zdecydowanie polecam Pana administratora nieruchomości z firmy Woźniak! Zawsze spotykam się z uprzejmością, profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Administrator szybko reaguje na zgłoszenia i problemy, a każde zapytanie jest rzetelnie i dokładnie rozwiązywane. Mam porównanie do innych firm i tu zarządzanie nieruchomością przebiega naprawdę bezproblemowo. Świetna współpraca i pełne zaufanie!
Dodano: 3 tygodnie temu
![]()
Monika
Solidna Firma, z którą współpraca układa się bardzo dobrze. Zespół jest doświadczony i zawsze służy pomocą. Polecam Woźniak Nieruchomości jako solidnego partnera w zarządzaniu nieruchomościami.
Dodano: miesiąc temu
![]()
Adam Marciniak
Profesjonalna obsługa i dobry kontakt. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy. Polecam!
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Agnieszka
Polecam firmę. Miło, profesjonalnie, z zainteresowaniem na temat potrzeb w zarządzanej nieruchomości.
Dodano: 3 tygodnie temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2025
Dane firmowe i kontaktowe WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK
- Pełna nazwa
- WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁAW WOŹNIAK
- Adres rejestrowy
- ul. Majzela 7 91-439 Łódź
- NIP
- 7262504981
- REGON
- 366443828
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 01.02.2017
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY
Profil działalności - kody PKD
Działalność finansowa i ubezpieczeniowa
- 65.12.Z Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
- 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
- 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie