Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hotel Słoneczny Młyn sp. z o.o. praca

Zapraszamy do Hotelu Słoneczny Młyn, naszej czterogwiazdkowej perły Bydgoszczy, gdzie historia splata się z nowoczesnością, a tradycja z luksusem. Nasz hotel to wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do piękna i komfortu. Naszym gościom oferujemy nie tylko nocleg w jednym z 96 starannie zaprojektowanych pokoi, ale także kulinarne podróże w Restauracji Oliwka, gdzie serwujemy dania inspirowane kuchniami z czterech stron świata.

Nasza historia sięga XIX wieku, kiedy to w 1862 roku powstał zbożowy młyn, który z biegiem czasu stał się świadkiem wielu zmian. Przejęty przez spółkę Willi i Moritz Baerwaldów, zmodernizowany, a następnie prowadzony przez różne ręce, młyn ten doświadczył zarówno świetności, jak i upadku. To właśnie te mury, które kiedyś były świadkiem pracy i zgiełku, dziś są ostoją spokoju i relaksu dla naszych gości. W 2006 roku, Barbara Komorowska, współwłaścicielka firmy Bakoma, podjęła się zadania przywrócenia blasku temu zabytkowemu obiektowi. Dwa lata i 35 milionów złotych później, Hotel Słoneczny Młyn otworzył swoje drzwi, by gościć Państwa w niepowtarzalnej atmosferze.

Jesteśmy dumni z naszego położenia – jako jedyny hotel w Bydgoszczy, możemy pochwalić się lokalizacją nad malowniczą rzeką Brdą. To właśnie tutaj, na naszym tarasie, możecie Państwo rozkoszować się widokiem wody i nieba, delektując się kieliszkiem wybornego wina ze strefy win.

W Słonecznym Młynie dbamy o każdy detal. Nasze wnętrza są aranżowane z nawiązaniem do trendów z początku XX wieku, z elementami secesji i Art Deco, co sprawia, że pobyt u nas to także podróż w czasie. Pokoje na ostatnim piętrze z panoramicznymi oknami i balkonami oferują niezapomniane widoki, a nasza strefa SPA gwarantuje momenty pełnego relaksu i odprężenia.

Jako miejsce spotkań biznesowych i wydarzeń, nasze pięć sal konferencyjno-bankietowych jest gotowe na organizację każdego wydarzenia – od konferencji i szkoleń, po targi i bankiety firmowe. Nasz zespół profesjonalistów zawsze służy pomocą, by każde spotkanie było nie tylko owocne, ale i niezapomniane.

W Hotelu Słoneczny Młyn wiemy, że nasza wyjątkowość to nie tylko mury i historia, ale przede wszystkim ludzie – nasi goście i pracownicy, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Państwem naszą pasją do gościnności i serdecznie zapraszamy do doświadczenia niezapomnianych chwil w Hotelu Słoneczny Młyn – tam, gdzie historia spotyka się z komfortem.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o.

Mapa Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o.

Siedziba główna

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kelner / Kelnerka (Restauracja hotelowa)

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.Malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

      Kelner / Kelnerka (Restauracja hotelowa)

      Obowiązki

      • Przygotowywanie i podawanie napojów.
      • Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania.
      • Współpracę z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień.

      Wymagania

      • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
      • Wykształcenie średnie.
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Pracę w renomowanym czterogwiazdkowym Hotelu.
      • Miłą atmosferę pracy.
      • Możliwość wyboru formy umowy: pełnego etatu na podstawie umowy o pracę lub pracy dorywczej na podstawie umowy zlecenia.
      • Możliwość zamieszkania w atrakcyjnym apartamencie na terenie Hotelu.

      • Specjalne uprawnienia: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Kucharz śniadaniowy

    • Bydgoszcz

      Kucharz śniadaniowy

      Obowiązki

      • Przygotowywanie potraw z karty menu.
      • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.
      • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.
      • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.
      • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.

      Wymagania

      • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
      • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
      • Dyspozycyjność.
      • Ważne badania sanepidowskie.
      • Dobra organizacja pracy.
      • Entuzjazm i zapał do pracy.
      • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
      • Szkolenia.
      • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.
      • Zmianowy system pracy.