Czy to Twoja firma?

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Złotkowo

Od ponad trzech dekad Dimark Manufacture jest synonimem innowacji i doskonałości w świecie projektowania i produkcji zaawansowanych systemów obsługi bagażu. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku w malowniczym Złotkowie, gdzie zakorzenione są nasze korzenie i gdzie do dziś tworzymy rozwiązania wyznaczające standardy w branży.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów kontroli i transportu bagażu, które znajdują zastosowanie na lotniskach na całym świecie. Nasze dedykowane rozwiązania to połączenie najnowszych technologii z niezawodnością, której oczekują nasi klienci. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi są synonimem jakości, co potwierdzają posiadane certyfikaty bezpieczeństwa i środowiskowe.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również kompleksowe usługi – od projektowania i inżynierii systemów, poprzez zarządzanie łańcuchem dostaw i produkcją, aż po technologie informacyjne, komunikacyjne i integrację systemów. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego etapu realizacji projektu, zapewniając optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zatrudniając od 51 do 200 pracowników, jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dysponują niezbędnymi kwalifikacjami i umiejętnościami we wszystkich dziedzinach niezbędnych do profesjonalnego wykonania inwestycji. Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na doświadczeniu i ciągłym dążeniu do doskonałości.

W Dimark Manufacture wiemy, że zaufanie, które budujemy z naszymi klientami, jest kluczem do sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były nie tylko funkcjonalne i efektywne, ale również aby wspierały rozwój i innowacyjność w branży transportu i logistyki.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Dimark Manufacture – partnerowi, który rozumie i realizuje potrzeby nowoczesnych lotnisk.

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja badania i rozwój magazyn administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna w Złotkowie

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Technik Utrzymania Ruchu

    DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Złotkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Dimark lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Sortowania i Kontroli Bagaży oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

      Technik Utrzymania Ruchu

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
      • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
      • Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką urządzeń
      • Sporządzanie raportów napraw, dokumentacji remontowej,
      • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
      • Zlecanie prac firmą zewnętrznym na usługi naprawcze lub modernizacyjne
      • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych
      • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych
      • Kontrola elementów bezpieczeństwa urządzeń
      • Prowadzenie i kontrola dokumentacji dotyczącej maszyn i infrastruktury

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne) lub średnie techniczne (Mechatronika, elektronika lub pokrewne)
      • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, w szczególności w diagnozowaniu awarii maszyn i urządzeń oraz ich naprawie
      • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
      • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
      • Umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego
      • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
      • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
      • Gotowość do pracy zmianowej
      • Prawo jazdy kat. B
      • Umiejętności manualne oraz zmysł techniczny, zdolność rozwiazywania problemów

      Atuty dodatkowe:

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
      • Uprawnienia SEP powyżej 1 KW
      • Uprawnienia na wózek widłowy, podest ruchomy będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
      • Pracę w młodym, ambitnym zespole
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Duża samodzielność w działaniu
      • Możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników
      • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Pracodawcy w Złotkowie