Yver Personeel

Czy to Twoja firma?

Yver Personeel praca

The skills to perform

Yver Personeel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Yver Personeel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Yver Personeel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Yver Personeel

Siedziba główna w Holandii

Praca Yver Personeel - oferty archiwalne

  • Monter osi ciągników siodłowych

    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    • Praca dla mechaników, monterów maszyn, specjalistów od elektryki i pneumatyki samochodowej. W firmie z okolic Oss (NL), która specjalizuje się w modyfikowaniu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, vanów i busów.

      Zakres obowiązków

      Pracując na stanowisku montera osi jesteś odpowiedzialny za przebudowę osi samochodowych i przygotowanie ich do dalszych modyfikacji. Według dostarczonych schematów montujesz okablowanie oraz elementy pneumatyczne osi. Masz tego rodzaju doświadczenie? Pracowałeś – na przykład – w DAFie lub Scanii? Praca czeka!

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku (monter maszyn, mechanik, elektryk samochodowy)
      • Komunikatywna znajomość angielskiego
      • Mile widziane (ale nie wymagane) wykształcenie zakresie budowy maszyn lub mechaniki samochodowej
      • Dobra znajomość rysunku technicznego
      • Wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki samochodowej
      • Dokładność w pracy
      • Mile widziane: podstawowe umiejętności w zakresie spawania
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie w wysokości 15 – 18 €/h
      • Kumulowane godziny urlopowe
      • Ubezpieczenie zdrowotne
      • Składkę emerytalną
      • Zakwaterowanie w jednosobowych pokojach
      • Transport