Hoga Personalservice

Czy to Twoja firma?

Hoga Personalservice praca

Jesteśmy Hoga Personalservice – Twoim zaufanym partnerem w rekrutacji wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników sezonowych z Polski, którzy doskonale odnajdą się w dynamicznym świecie hotelarstwa i gastronomii. Od ponad pięciu lat z sukcesem wprowadzamy na rynek niemieckojęzyczne talenty, które przyczyniają się do rozwoju branży.

Nasza specjalizacja to nie tylko rekrutacja – to przede wszystkim zrozumienie unikalnych potrzeb naszych klientów. Znamy specyficzne wymagania sektora, w którym działamy, co pozwala nam na dostarczanie profesjonalnych rozwiązań zarówno w przypadku krótkoterminowych potrzeb uzupełnienia personelu, jak i w długofalowym zarządzaniu kadrami. Nasze usługi są synonimem przejrzystości kosztów i efektywności, co sprawia, że nasi klienci mogą skupić się na swoich podstawowych działaniach biznesowych, mając pewność, że ich potrzeby kadrowe są w dobrych rękach.

Posiadamy filię w Polsce, co umożliwia nam bezpośredni kontakt z kandydatami i zapewnienie im wsparcia na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Nasze międzynarodowe doświadczenie to nasza siła – rozumiemy różnorodność kulturową i potrafimy ją przekuć w wartość dodaną dla naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do znajdowania i dostarczania wyjątkowych talentów do obsługi recepcji hotelowych, kuchni i obsługi gości. Nasza specjalizacja w hotelarstwie i gastronomii jest naszym atutem konkurencyjnym, który pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów na najwyższym poziomie.

W Hoga Personalservice wierzymy, że kluczem do sukcesu jest osobiste podejście i empatia. Dlatego też każdego dnia pracujemy z pasją, aby łączyć ludzi i możliwości, tworząc wartościowe relacje, które przekładają się na długotrwałe sukcesy zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Hoga Personalservice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Hoga Personalservice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hoga Personalservice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hoga Personalservice

Siedziba główna w Niemczech

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Gliwice
  5. Gostynin
  6. Żywiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Hoga Personalservice - oferty archiwalne

  • Kelner/kelnerka - praca w Niemczech, Wyspa Rugia

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • KELNER/KELNERKA

      Oferta pracy dla kelnera/kelnerki na Wyspie Rugia w Niemczech.

      Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

      Zapewniamy pracę w jednym z najładniejszych regionów w Niemczech- nad Morzem Bałtyckim.

      Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

      Kandydacie- nasze usługi dla Ciebie są całkowicie darmowe.

      Mieszkamy i pracujemy na Wyspie Rugia- znamy wszystkich naszych klientów, sprawdzone warunki pracy oraz zakwaterowania.

      To Twoja pierwsza praca w Niemczech? Nie martw się. Osobiście poznamy Cię z Twoim nowym pracodawcą, pomożemy w przetłumaczeniu i podpisaniu umowy, a w razie wszystkich pytań- służymy pomocą.

      Doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego odgrywa kluczową rolę w dobraniu odpowiedniej oferty pracy. Nasi partnerzy oferują pracę zarówno dla samodzielnych kelnerów w restauracjach A’la Carte, jak i kelnerów w hotelach przy obsłudze bufetów.

      Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń- porozmawiamy o możliwej ofercie pracy właśnie dla Ciebie.

      Zapewniamy indywidualne podejście do pracownika.

      Zakres obowiązków

      • powitanie gości
      • przyjmowanie zamówień od klientów
      • serwowanie napojów oraz dań
      • dbanie o czystość restauracji
      • kasowanie klientów

      Wymagania

      • doświadczenie
      • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem
      • komunikatywność
      • otwartość
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      • dobra organizacja
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • 40h pracy tygodniowo
      • zakwaterowanie
      • niemieckie warunki pracy, niemiecka umowa o pracę
      • napiwki
      • zatrudnienie sezonowe lub całoroczne