NOWA sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

NOWA sp. z o.o. praca

Sępólno Krajeńskie

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, NOWA sp. z o.o., która rozpoczęła swoją przygodę w malowniczym Siedlisku, w sercu województwa kujawsko-pomorskiego. Od 2019 roku z pasją tworzymy przestrzeń, w której handel staje się sztuką pośrednictwa, a każda transakcja to owoc zaufania i profesjonalizmu.

Jako specjaliści w dziedzinie handlu, koncentrujemy się na byciu niezawodnym łącznikiem między produktami a rynkiem. Nasza podstawowa działalność to działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. To właśnie w tej roli odnajdujemy swoją siłę, łącząc potrzeby producentów z oczekiwaniami klientów.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że każdy krok, który podejmujemy, jest krokiem w stronę doskonałości i zadowolenia naszych partnerów. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i zaangażowaniem, co pozwala nam budować trwałe i owocne relacje biznesowe.

Z dumą patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć przez te kilka lat. Nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, na których opieramy naszą działalność, a w naszym zespole znajdują się osoby pełne pasji i zaangażowania, takie jak Piotr Andrzej Nowakowski oraz Szymon Nowakowski, którzy są nie tylko częścią naszej struktury zarządczej, ale i sercem tej firmy.

Jesteśmy przekonani, że przyszłość przyniesie nam jeszcze więcej możliwości do rozwoju i tworzenia wartościowych połączeń w świecie handlu. Zapraszamy Cię do śledzenia naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów i klientów NOWA sp. z o.o. Razem możemy więcej!

NOWA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NOWA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOWA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NOWA sp. z o.o.

Siedziba główna

NOWA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NOWA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Pomorskie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 500-12 500 zł / mies.
    • Jesteś handlowcem i szukasz nowych możliwości zarobkowych?
      Dołącz do naszej firmy jako przedstawiciel handlowy na kontrakcie B2B w NoWa Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorze renomowanej szwedzkiej marki narzędzi przemysłowych IDG-Tools na polskim rynku. Dajemy swobodę zarządzania swoim czasem i elastyczność w kształtowaniu własnego dochodu poprzez reprezentowanie marki o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim.

      Nowa sp. z o.o. jest wyłącznym i niezależnym krajowym dystrybutorem narzędzi przemysłowych szwedzkiej marki IDG-Tools. Główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Rosersberg k. Sztokholmu.

      Historia marki sięga połowy lat 90 kiedy to działalność rozpoczęła centrala IDG-Tools w Szwecji. Narzędzia marki IDG-Tools są znane i doceniane na całym półwyspie skandynawskim. Poza rodzimą Szwecją marka obecna jest w Norwegii oraz Finlandii, a także w Polsce.

      Narzędzia marki IDG-Tools cechuje bardzo wysoka jakość i pionierskie rozwiązania techniczne. Jednym z naszych głównych atutów jest to, że na przeszło 50% asortymentu IDG-Tools udziela dożywotniej gwarancji. Przekonują się o tym nawet nasi najstarsi odbiorcy.

      Zapoznaj się z profilem naszej działalności na .

      Zakres obowiązków

      • prezentacja oferty handlowej narzędzi szwedzkiej marki IDG-Tools

      • budowanie oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami

      • realizowanie sprzedaży bezpośredniej

      • negocjowanie warunków handlowych z kontrahentami w ramach polityki handlowej firmy

      • ustalenie potrzeb klienta i oferowanie adekwatnych produktów

      • budowanie rozpoznawalności marki

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i kontakcie z klientem
      • czynne prawo jazdy kat. B i umiejętność poruszania się samochodami dostawczymi
      • znajomość technik sprzedaży i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
      • znajomość branży motoryzacyjnej i narzędziowej będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • atrakcyjne i nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne premie świąteczne
      • dostawczy samochód służbowy
      • elastyczny czas pracy oraz urlopów
      • służbowy laptop oraz telefon komórkowy
      • w okresie ochronnym (pierwsze 3 miesiące) wynagrodzenie bazowe niezależne od wyników
      • wsparcie prawne oraz księgowe dla współpracowników B2B

Pracodawcy w Sępólnie Krajeńskim