ATS Będzak Spółka Komandytowa

Czy to Twoja firma?

ATS Będzak Spółka Komandytowa praca

Chojna

Ponad dwie dekady temu rozpoczęliśmy naszą podróż w dynamicznym świecie transportu, spedycji i logistyki. Od tych skromnych początków, ATS Będzak wyrosła na doświadczonego gracza na rynku, specjalizując się w kompleksowych przewozach ładunków, zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dążeniu do doskonałości – w 2009 roku przekształciliśmy się, a trzy lata później otworzyliśmy profesjonalny warsztat samochodowy w Chojnie, który stał się doskonałym uzupełnieniem naszej oferty.

Jakość i profesjonalizm to fundamenty, na których zbudowaliśmy naszą firmę i które codziennie wpisujemy w relacje z naszymi klientami. Z dumą obsługujemy zarówno polskie, jak i niemieckie przedsiębiorstwa, dostarczając nie tylko niezawodne przewozy ładunków, ale także oferując wsparcie i doradztwo w naszym warsztacie samochodowym. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to wynik ciężkiej pracy, doświadczenia i nieustającej pasji do tego, co robimy.

Nasza lokalizacja w Chojnie to nie tylko strategiczny punkt na mapie naszych operacji logistycznych, ale także miejsce, gdzie nasz zespół ekspertów dba o to, aby każdy pojazd opuszczał warsztat w idealnym stanie. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w każdy detal i indywidualne podejście do potrzeb klientów to to, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

W ATS Będzak, każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości do pokazania świata, że profesjonalizm i jakość idą w parze z ciepłym, ludzkim podejściem do biznesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i oddaniu. Razem możemy osiągnąć więcej.

ATS Będzak Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ATS Będzak Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATS Będzak Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATS Będzak Spółka Komandytowa

Siedziba główna

ATS Będzak Spółka Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATS Będzak Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Niemcy operator ładowarki Manitu 14 € na ręke

    • Chojna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • ATS Będzak zatrudni operatora ładowarki Manitu do pracy w Niemczech okolice Leipzig , praca po 10 godzin dzienne.

      Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek towarów Ładowarką Maniut

      przewóz towarów z przyczepą na terenie zakładu

      wykonywanie prac monterskich

      współpraca z innymi pracownikami

      Wymagania

      doświadczenie w obsłudze wuzków widłowych

      umiejętność obsługi ładowarki Manitu

      aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT

      umiejętność cofania z przyczepą

      znajomość języka Niemieckiego - komunikatywnie

      umiejętność obsługi elektronażędzi

      Oferujemy

      Polską umowę o pracę

      zakwaterowanie w Niemczech

      transport z Polski do pracy samochodami firmowymi

      powroty na weekendy do Polski

      Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

  • Spawacz TIG Niemcy 16 €

    • Niemcy
    • praca od zaraz
    • Zatrudnimy spawaczy TIG 141 do spawania rurociągów stal czarna i nierdzewkna na terenie Niemiec w miejscowości Anklam - 80 Km od Szczecina

      • spawanie rur czarnych i nierdzewki TIG 141

      • doświadczenie w spawaniu
      • kontrola jakości spawania

      • ustawienie i dostosowanie parametrów spawania

      Wymagania

      doświadczenie w spawaniu rurociągów

      umiejętność pracy w zespole

      mile widziana znajomość języka Niemieckiego

      Oferujemy

      wynagrodzenie 16 € netto na rękę za godzinę pracy

      Polska umowa o pracę

      zakwaterowanie na terenie Niemiec bezpłatne

      dojazd do pracy autami firmowymi

Pracodawcy w Chojnej