Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA z miejscowości Wrocław. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA SPÓŁKA PA... (2)
2.3
Na podstawie 78 ocen z Google.
![]()
Karolina Wójs
Jestem pacjetką Amicuru już od kilku lat i widzę jak Przychodnia sie zmienia oczywiście w pozytywna stronę. Korzystam ja, moje dzieci z wielu specjalistów. Nie muszę wyczekiwac od 6 pod przychodnią zeby umowic sie do lekarza. Dzwonię i rejestruję sie w różych godzinach na wizyty tego samego dnia czy na terminy z wyprzedzeniem. Panie w rejestracjj są zawsze pomocne i sympatyczne. Lekarze empatyczni i uważni. Cała kadra medyczna bardzo zaangażowana. Polecam
Dodano: 4 tygodnie temu
![]()
Elżbieta Sztenc
Przychodnia o wysokich standardach funkcjonowania, czego wyrazem jest m.in. empatyczne podejście do potrzeb zdrowotnych pacjentów, dbałość lekarzy o kontynuację i efekty prowadzonego leczenia, łatwość nawiązania kontaktu telefonicznego z rejestracją, wysoce kulturalna obsługa przez personel tejże - w tym przypominanie o wizytach oraz inicjowanie kontaktu telefonicznego celem poinformowania o kodzie wystawionej e-recepty na leki, stałe rozszerzanie zakresu udzielanych świadczeń zdrowotnych - z informowaniem o akcjach profilaktycznych, dbałość o możliwie kompleksowe akcje szczepień (np. jednoczesne szczepienie przeciwko grypie i Covid-19). Nie bez znaczenia jest także możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu dla pacjentów, bezpośrednia bliskość apteki oraz funkcjonalne i estetyczne wnętrze samej przychodni.
Dodano: 2 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.02.2026
Dane firmowe i kontaktowe "AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA" SPÓŁKA PARTNERSKA
- Pełna nazwa
- "AMICUR - FLORJAŃSKI I PARTNERZY LEKARSKA" SPÓŁKA PARTNERSKA
- Adres rejestrowy
- E.orzeszkowej 55/57 50-311 Wrocław
- NIP
- 8982004563
- REGON
- 932826388
- KRS
- 0000130480
- Forma prawna
- spółka partnerska
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 11.09.2002
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
- 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Edukacja
- 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Opieka zdrowotna i pomoc społeczna
- 86.21.Z Praktyka lekarska ogólna
- 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
- 86.23.Z Praktyka lekarska dentystyczna
- 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych
- 86.90.D Działalność paramedyczna