Czy to Twoja firma?

P.U.H Kolmont Maria Będkowska praca

Będzin
P.U.H Kolmont Maria Będkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy P.U.H Kolmont Maria Będkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.H Kolmont Maria Będkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.U.H Kolmont Maria Będkowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.U.H Kolmont Maria Będkowska - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    P.U.H Kolmont Maria Będkowska
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość obsługi sprzętu elektrycznego, wymagana umiejętność montażu, demontażu i naprawy instalacji elektrycznych. Wymagana umiejętność wykonywania prac na wysokościach. Wymagana umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, wymagane uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B mile widziane
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 30,00 zł brutto/h

Pracodawcy w Będzinie