Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK praca

Lwówek Śląski

Od ponad dwóch dekad BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w sercu Lwówka Śląskiego. Nasza historia sięga 1994 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą misję wspierania przedsiębiorców w prowadzeniu ich finansów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej, oferując usługi takie jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja przychodu, a także obsługa podatku od towarów i usług. Zajmujemy się również prowadzeniem ksiąg handlowych, sporządzaniem raportów rocznych i miesięcznych, a także dokumentacji do Krajowego Rejestru Sądowego. Nasza oferta obejmuje także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT.

Jesteśmy dumni z wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji, który osiągnęliśmy dzięki wieloletniej praktyce. To właśnie doświadczenie pozwala nam na rzetelne rozliczenia roczne oraz kwartalne, sporządzanie list płac oraz miesięcznych deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych oraz deklaracji ZUS. Dbamy o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie, a klienci mogli czuć się pewnie, powierzając nam swoje finanse.

W naszym biurze spotkasz się z ciepłym, ale profesjonalnym podejściem. Rozumiemy, że świat finansów i podatków może być skomplikowany, dlatego stawiamy na jasną komunikację i dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne działanie w zmieniającym się otoczeniu prawnym i gospodarczym, co przekłada się na stabilność i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci.

W Biurze Rachunkowo-Podatkowym Zbigniew Franczyk zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie naszą wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zadania.

BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK

Mapa BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK

Adres rejestrowy

Praca BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK - oferty archiwalne

  • Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

    BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE ZBIGNIEW FRANCZYK
    • Lwówek Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 2 000-8 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami,

      • sporządzenia sprawozdań finansowych

      • rozliczenia VAT – prowadzenie rejestru i wysyłka JPK,

      • rozliczenia CIT – kalkulacja podatku

      • księgowanie i weryfikacja wyciągów bankowych, faktur zakupowych i sprzedażowych,

      Wymagania

      • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej/ Księgowego najchętniej w biurze rachunkowym - mile widziane

      • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek

      • bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

      • wiedza i praktyczna umiejętność samodzielnego sporządzania deklaracji VAT, VAT-UE, PIT, CIT, -

      • doświadczenie w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych- mile widziane

      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel

      • mile widziana znajomość programu Rewizor NEXO

      • odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

      • ciągły rozwój

      • przyjazne i wspierające środowisko pracy

      • wiedzę i wsparcie naszych doświadczonych specjalistów na każdym etapie

      • przejrzystą komunikacje w zespole oraz otwartość na wdrażanie nowych pomysłów

      • elastyczny czas pracy i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Pracodawcy w Lwówku Śląskim