Czy to Twoja firma?

PHU JOANNA TOMASZEWSKA praca

Bielany Wrocławskie

Witaj, jestem PHU JOANNA TOMASZEWSKA, Twoje zaufane miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór artykułów spożywczych i wielobranżowych. Nasza przygoda zaczęła się w 2019 roku w Bielany Wrocławskie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy budować naszą markę. Od początku stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostarczanie produktów, które ułatwiają codzienne życie.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej oferty, chcę Cię zapewnić, że każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasza wieloletnia obecność na rynku to dowód na to, że jakość i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Zaufanie, które przez lata zbudowaliśmy, jest dla nas największą wartością.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bielany Wrocławskie, gdzie z uśmiechem i profesjonalizmem odpowiemy na Twoje potrzeby. Do zobaczenia!

PHU JOANNA TOMASZEWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PHU JOANNA TOMASZEWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU JOANNA TOMASZEWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU JOANNA TOMASZEWSKA

Siedziba główna

Praca PHU JOANNA TOMASZEWSKA - oferty archiwalne

  • Praca w Żabce

    PHU JOANNA TOMASZEWSKA
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 22-24 zł / godz.
    • Zatrudnię na stanowisko sprzedawca-kasjer, do sklepu Żabka, Bielany Wrocławskie.

      Praca zmianowa: 5.30-14.30, 14.30-23.00. Istnieje możliwość pracy, tylko na drugą zmianę. Umowa zlecenie, pełen etat.

      Zakres obowiązków

      - Obsługa kasy fiskalnej

      - Przyjmowanie dostaw

      - Dokładanie towaru

      - Dbanie o czystość sklepu

      - Obsługa klienta, zgodnie ze standardami sieci

      Wymagania

      - Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, lub chęć jej wyrobienia

      - Uczciwość

      - Sumienność

      - Zaangażowanie do pracy

      - Punktualność

      - Umiejętność pracy w grupie

      Oferujemy

      - Stabilne zatrudnienie

      - Wynagrodzenie zawsze na czas

      - Premie uznaniowe

      - Pracę w miłej, domowej atmosferze

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich