Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. JULIA MAREK WIERZBA praca

Żmigród
P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA

Siedziba główna

Oddział Wrocław

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubsko
  2. Zmigrod
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Kraków
  6. Łódź
  7. Mikołów
  8. Poznań
  9. Rzeszów
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca P.P.H.U. "JULIA" MAREK WIERZBA - oferty archiwalne

  • SPAWACZ MAG

    • Czechy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 14 000-20 000 zł / mies.
    • Oferujemy pracę w renomowanej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę!

      Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.

      Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna na próbach spawalniczych.

      Stanowisko : Spawacz MAG 135

      Miejsce pracy : Czeska Lipa

      Zakres obowiązków

      • Spawanie metodą MAG
      • Spawanie konstrukcji stalowych
      • Obsługa elektronarzędzi
      • Samodzielna praca na stanowisku spawalniczym

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy jako spawacz MAG 135;
      • Posiadanie uprawnień spawalniczych MAG 135;
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
      • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

      · Doświadczenie w pracy jako spawacz MAG 135;

      · Posiadanie uprawnień spawalniczych MAG 135;

      · Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

      · Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

      Oferujemy

      • Stawka godzinowa 16,00 - 17,50 EUR/h netto
      • Pomoc w zakwaterowaniu
      • Możliwy co tygodniowy powrót do domu
      • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
      • Możliwość nadgodzin
      • Opiekę polskiego koordynatora i tłumacza na miejscu
      • Odzież roboczą
      • Bezpłatny dojazd na próby spawalnicze
      • Pracę na hali produkcyjnej

      Zatrudniamy Polaków i cudzoziemców z obywatelstwem Polskim

Pracodawcy w Żmigrodzie