Czy to Twoja firma?

OMEGA P.H.U. sp. z o.o. praca

Głogów

Jesteśmy Omega Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Twoim zaufanym dostawcą energii na drogę i partnerem w codziennym życiu. Od naszego powstania w 2002 roku w malowniczym Głogowie, nieustannie dążymy do tego, aby nasze stacje paliw były miejscem, gdzie każdy kierowca może zatankować nie tylko paliwo, ale i pozytywną energię na resztę dnia.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko paliwo. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową paliw oraz produktów pochodnych, które są fundamentem dla wielu przedsiębiorstw i indywidualnych klientów. Rozumiemy również, jak ważne jest, aby podczas podróży móc zrobić krótki postój i zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Dlatego nasze sklepy oferują szeroki asortyment, od napojów, przez wyroby tytoniowe, aż po części i akcesoria samochodowe.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do potrzeb naszych klientów, co potwierdzają ich opinie. Nasza miła obsługa, nowoczesne dystrybutory, które ułatwiają tankowanie, i dobrze zaopatrzony sklep to elementy, które wyróżniają nas na rynku. Dodatkowo, nasze konkurencyjne ceny paliw sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają.

Nie ograniczamy się jednak tylko do działalności stacyjnej. Nasze usługi obejmują również zarządzanie nieruchomościami, co pozwala nam na wszechstronny rozwój i stabilność finansową, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów.

W OMEGA P.H.U. stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność, choć nie zapominamy o tradycyjnych wartościach, takich jak uczciwość, zaangażowanie i dbałość o potrzeby naszych klientów. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, a wizyta na naszej stacji była przyjemnością.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stacji paliw Omega, gdzie zatankujesz nie tylko paliwo, ale i dobre doświadczenia. Razem z nami ruszaj w drogę pewnie i z pełnym bakiem!

OMEGA P.H.U. SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Głogów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy OMEGA P.H.U. SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OMEGA P.H.U. SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KSIĘGOWY (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    Dodana
  • GŁÓWNY KSIĘGOWY (K/M)

    Dodana

Mapa OMEGA P.H.U. SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca OMEGA P.H.U. SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Główna Księgowa / Główny Księgowy

    OMEGA P.H.U. SP. Z O.O.
    • Głogów
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jeśli jesteś osobą obowiązkową i odpowiedzialną, samodzielną, dokładną i zaangażowaną poszukującą stabilnej i interesującej pracy w rozwijającej się firmie na stanowisku Główna Księgowa / Główny Księgowy, zgłoś się do nas!

      Zakres obowiązków

      • Nadzór nad całokształtem zagadnień księgowo-finansowych w Spółce z o.o.

      • Odpowiedzialność za terminowość, poprawność i zgodność z bieżącymi przepisami procesów księgowych

      • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych

      • Bieżąca analiza kont księgowych, uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami

      • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne, podatki od środków transportu)

      • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac

      • Sporządzanie deklaracji ZUS

      • Sporządzanie sprawozdań finansowych według krajowych standardów rachunkowości (bilans, RZiS, cash flow, zestawienie zmian w kapitałach)

      • Współpraca z biegłym rewidentem w trakcie badania bilansu

      • Współpraca z urzędem skarbowym, bankami, oraz innymi instytucjami zewnętrznymi

      • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy rachunkowości, ustaw podatkowych

      Wymagania

      • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego, mile widziane na stanowisku Główna Księgowa / Główny Księgowy

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów: ekonomia, rachunkowość

      • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

      • Samodzielność, skuteczność i terminowość wykonywania zadań oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

      • Dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

      • Umiejętność pracy pod presją czasu

      • Znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość finansowo-księgowego REWIZOR GT)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

      • Warunki finansowe do uzgodnienia

      • Benefity do uzgodnienie
      • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
      • Możliwość pracy stacjonarnej w Głogowie i we Wrocławiu

Pracodawcy w Głogowie