Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
BARCELÓ POLAND sp. z o.o. opinie
Czy to Twoja firma?
Barceló Poland Sp. z o.o. to znaczący przedstawiciel branży hotelarskiej z siedzibą w Warszawie, który odznacza się prestiżem i doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Jako druga co do wielkości sieć hotelowa w Hiszpanii i jedna z 30 największych na świecie, oferujemy szerokie spektrum usług zakwaterowania i biznesowych. Nasza oferta to nie tylko 151 komfortowych pokoi, ale również 6 nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracja Etiuda i sky bar B-Heaven z sezonowym basenem na dachu. Wyjątkowe wnętrza naszego hotelu czerpią inspirację z historii Elektrowni Powiśle, tworząc połączenie stylu industrialnego z początku XX wieku z hiszpańskim klimatem. Jako część grupy Barceló Hotel Group, posiadamy ponad 280 hoteli w 25 krajach, co świadczy o naszej stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym. Inwestycja funduszu Tristan Capital Partners w hotel Barceló Warsaw Powiśle wyróżnia nas na tle konkurencji, zapewniając gościom unikatowe doświadczenie połączenia historii z nowoczesnością. Nasza lokalizacja w kompleksie Elektrowni Powiśle, w centralnej dzielnicy Powiśle, stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej. Jesteśmy nie tylko miejscem zakwaterowania, ale również przestrzenią, gdzie można zorganizować różnorodne spotkania i wydarzenia. Nasze usługi restauracyjne z biznesowym menu lunchowym i daniami à la carte oraz sky bar z basenem i fitness studio dopełniają oferty, czyniąc pobyt w naszym hotelu wyjątkowym doświadczeniem.o., gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją, a każdy gość może poczuć atmosferę luksusu i komfortu.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie BARCELÓ POLAND sp. z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie BARCELÓ POLAND sp. z o.o. z miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie BARCELÓ POLAND sp. z o.o. (4)
4.5
Na podstawie 169 ocen z Google.
![]()
Agnieszka
Lokalizacja idealna. Cena w kontrze do standardu hotelu bardzo na plus mimo walentynkowego terminu kiedy większość zawyża kwoty. Obsługa na recepcji przemila. Jedyny minus- brak wody do picia w pokoju ale domyślam się, że to jakieś niedopatrzenie osoby sprzątającej.
Dodano: 3 tygodnie temu
![]()
Jan Kowalski
Piekny czysty hotel w pięknym miejscu miła obsługa -pozdrawienia dla P.Patryka na recepcji. Jednak w pokoju nie było wody i tylko 2 szt herbaty więc weźcie swoją wodę i torebki herbaty żeby się mieć co pić.
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
Barbara Popera
Bardzo przyjemne miejsce na krótki pobyt. Spędziłam tam jedną noc i muszę przyznać, że hotel jest świetnie położony, a jego największym atutem jest wyjątkowa czystość – pokoje i przestrzenie wspólne są naprawdę zadbane. Jedynym minusem okazał się wjazd do podziemnego garażu. Jest bardzo wymagający i zdecydowanie wymaga dużej uwagi oraz wprawy za kierownicą, zarówno przy wjeździe, jak i wyjeździe. Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie pokoi – przy dużym, małżeńskim łóżku dostępna jest tylko jedna, bardzo cienka kołdra, co nie jest zbyt wygodne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłyby dwie kołdry, po jednej dla każdej osoby. Poza tym hotel oceniam bardzo dobrze – czysto, spokojnie i przyjemnie. Idealne miejsce na wygodny pobyt w stolicy.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Robert Okrzesik
Obsługa mega super od recepcji przez pub do sprzątaczek bardzo bardzo super. Jedyny problem który się pojawił było to że nie dostałem wódy do pokoju drugiej dnia pobytu. Tu chyba trochę zawinił zarządzający. Ale pozostawiam ocenę w zakresie każdej osoby . Osobiście polecam i mam nadzieję ze woda juz będzie kiedy wrócę tu następnym razem !
Dodano: miesiąc temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2026
Dane firmowe i kontaktowe BARCELÓ POLAND sp. z o.o.
- Pełna nazwa
- BARCELÓ POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Emilii Plater 53 00-113 Warszawa
- NIP
- 5252907742
- REGON
- 522029608
- KRS
- 0000971776
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 16.05.2022
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Budownictwo
- 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
- 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
- 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
- 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
- 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
- 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
- 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją
- 93.21.Z Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS