ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

ASTROMET sp. z o.o. praca

Leszno

Jesteśmy ASTROMET - Twoim zaufanym partnerem w świecie precyzyjnej obróbki metali. Nasza historia zaczęła się w 2006 roku w Lesznie, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności. Z dumą reprezentujemy branżę metalurgiczną, dostarczając produkty najwyższej jakości z stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztucznych.

Nasz zespół to grupa ponad 50 profesjonalistów, których pasja i zaangażowanie przekładają się na sukcesy naszej firmy. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, w tym w cięciu laserem, gięciu, pracach ślusarskich, montażowych oraz spawaniu metodami MIG/MAG i TIG. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak obróbka skrawaniem czy obróbka CNC, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników, pozwala nam na realizację skomplikowanych zleceń z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nasze kompetencje potwierdzają prestiżowe certyfikaty ISO 9001:2015, PN-EN ISO 3834-2:2007 oraz PN-EN 15085-2 na poziomie CL1, które są świadectwem naszego zaangażowania w doskonalenie procesów produkcyjnych.

W ASTROMET wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój i innowacyjność. Dzięki temu zyskaliśmy uznaną pozycję na rynku i zaufanie wielu klientów. Nasze usługi obejmują również doradztwo techniczne oraz precyzyjne pomiary, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie produkcji.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – produkty, które będą służyć przez lata, zachwycając swoją jakością i precyzją wykonania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak wiele możemy zaoferować.

ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Leszno
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca ASTROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa/księgowy

    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Astromet sp. z o. o. firma produkcyjno-usługowa, produkująca wyroby ze stali czarnych, stali nierdzewnych, aluminium oraz tworzyw sztucznych, posiadająca bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, zajmująca się wykonaniem bardzo skomplikowanych i trudnych technologicznie wyrobów, a także projektowaniem z zastosowaniem technik 2D i 3D oraz posiadająca certyfikowany System Zarządzania Jakością, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

      Samodzielnego księgowego

      Zakres obowiązków

      • księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wyciągów bankowych, raportów kasowych, wynagrodzeń, dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych,
      • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,
      • weryfikacja i analiza kont księgowych,
      • sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z przyjętymi w Spółce standardami,
      • uczestnictwo w pracach inwentaryzacyjnych – arkusze inwentaryzacyjne, ewidencja
        i wymogi formalno- rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości,
      • udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału, półrocza, roku,
      • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
      • przygotowywanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdań do GUS.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów,
      • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowym (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
      • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego (VAT, podatki dochodowe),
      • mile widziana znajomość systemu Comarch CDN XL,
      • znajomość obsługi MS Office,
      • bardzo dobra organizacja pracy,
      • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia,
      • odpowiedzialność i skrupulatność,
      • dyspozycyjność,
      • mile widziana znajomość zagadnień kadr i płac.

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
      • zatrudnienie na umowę o pracę, na pełny etat,
      • niezbędne narzędzia pracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń,
      • wsparcie doświadczonych współpracowników.

      Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Lesznie