Czy to Twoja firma?

Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak praca

Łęczyca

Witaj, jestem Stacja Paliw LESZCZE, prowadzona z pasją przez Elżbietę Wawrzyniak. Nasza przygoda zaczęła się 15 czerwca 2009 roku w malowniczej miejscowości Leszcze. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw oraz produktów pochodnych, ale to tylko część tego, co mamy do zaoferowania. Z ogromną troską dbamy o to, by każdy samochód, który odwiedza naszą stację, wyjeżdżał z niej w pełni sprawny – dlatego też świadczymy usługi konserwacji i naprawy pojazdów. Wierzymy, że kompleksowa obsługa to podstawa, dlatego też w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór części i akcesoriów do pojazdów samochodowych.

Rozumiemy, że podróż może być męcząca, dlatego na naszej stacji możesz również zregenerować siły. Oferujemy szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, a także posiłki w naszej stacji gastronomicznej. Wszystko to w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem, który jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi oraz zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, co potwierdza naszą wiarygodność i profesjonalizm. Jako aktywna jednostka gospodarcza, zależy nam na utrzymaniu najwyższych standardów obsługi i jakości oferowanych produktów.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to każdy dzień naszej działalności jest pisany z myślą o zadowoleniu naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej stacji – Stacja Paliw LESZCZE, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak

Siedziba główna

Praca Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na stacji paliw

    Stacja Paliw LESZCZE Elżbieta Wawrzyniak
    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • Przyjazna obsługa naszych klientów oraz aktywna sprzedaż.
      • Obsługa kasy fiskalnej.
      • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie.
      • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji.

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista.
      • Uczciwość i rzetelność w pracy.
      • Szukamy osób w różnym wieku.

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie lub umowa o pracę gdzie pierwsza jest na okres próbny.
      • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10 danego miesiąca.
      • Premie uznaniowe.
      • Praca w sysemie zmianowym po 8 godzin.
      • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb.

Pracodawcy w Łęczycy