"AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK

Czy to Twoja firma?

AGA SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK praca

Smolec

Jesteśmy salonem który istnieje od 20 lat z duża baza klientów .Salon mieści się w dynamicznie rozwojowej miejscowości z dogodnym dojazdem.Pracujemy na profesjonalnych wysokiej jakosci produktach.

"AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Smolec
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK

Mapa "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK

Siedziba główna

Praca "AGA" SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA TARASIUK - oferty archiwalne

  • Fryzjer / Fryzjerka

    • Smolec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy salonem który istnieje od 20 lat z dużą bazą klientów. Salon mieści się w dynamicznie rozwojowej miejscowości z dogodnym dojazdem. Pracujemy na profesjonalnych wysokiej jakosci produktach.

      Zakres obowiązków

      • Strzyżenia damskie i męskie
      • Koloryzacja
      • Trwała ondulacja
      • Upięcia
      • Modelowanie włosów
      • Strzyżenie dzieci
      • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i zachowanie profesjonalnego podejścia
      • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

      Wymagania

      • Kultura osobista
      • Rzetelność
      • Praca w zespole
      • Lojalność
      • Punktualność
      • Odpowiednie doświadczenie zawodowe
      • Umiejetność obsługi klienta
      • Kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wsparcie i możliwości rozwoju w profesjonalnym środowisku
      • Przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu
      • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Pracodawcy w Smolcu