Czy to Twoja firma?

NEPTUN ENERGY sp. z o.o. praca

Gdańsk

W sercu innowacji i ekologii, w NEPTUN ENERGY sp. z o.o. łączymy pasję do odnawialnych źródeł energii z najnowszymi technologiami, aby dostarczać naszym klientom - zarówno osobom prywatnym, firmom, jak i rolnikom - rozwiązania, które nie tylko chronią naszą planetę, ale także generują znaczące oszczędności.


Nasza siedziba znajduje się w pulsującym sercu Gdańska, w Olivia Business Centre, gdzie codziennie pracujemy nad projektowaniem i zakładaniem pomp ciepła. Nasze produkty, w tym pompy ciepła marki Netsu, są synonimem niezawodności, co potwierdza 7-letnia gwarancja producenta. Jesteśmy dumni, że możemy oferować rozwiązania, które są ekologiczne, nie wymagają stałego nadzoru i są całkowicie bezobsługowe.

Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nasze usługi zaczynają się od profesjonalnego doradztwa. Pomagamy w wyborze najlepszych paneli fotowoltaicznych, wspieramy w procesie uzyskania dofinansowania i gwarantujemy szybki montaż. Dla naszych klientów istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji do 10 lat, co świadczy o naszym zaufaniu do oferowanych produktów.

W Neptun Energy stawiamy na innowacje, które idą w parze z ekonomią. Nasze pompy ciepła to nie tylko zaawansowana technologia, ale także konkretne korzyści finansowe dla użytkowników. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania są przyszłością ogrzewania, a nasza oferta wyróżnia się na rynku dzięki połączeniu ekologii z ekonomią.

Choć nie możemy teraz podzielić się pełną historią naszej firmy czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości, ekologicznych rozwiązań mówi samo za siebie. Zapraszamy do współpracy z Neptun Energy, gdzie nasz profesjonalizm i doświadczenie gwarantują satysfakcję i przyczyniają się do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

NEPTUN ENERGY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NEPTUN ENERGY sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEPTUN ENERGY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NEPTUN ENERGY sp. z o.o.

Siedziba główna

NEPTUN ENERGY sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Gdańsku