Czy to Twoja firma?

Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy praca

Piekoszów

Witaj, jestem Franciszek Filipiak i z dumą przedstawiam naszą firmę – Zakład Usługowo Handlowy, który od 2005 roku jest nieodłączną częścią Piekoszowa, malowniczego zakątka województwa świętokrzyskiego. Naszą misją jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, które ułatwiają codzienne życie i wspierają rozwój lokalnej społeczności.

Jesteśmy znanym producentem artykułów higienicznych, a nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy cenią sobie czystość i bezpieczeństwo. Ale to tylko jedna z wielu płaszczyzn naszej działalności. Z pasją oddajemy się również obróbce mechanicznej elementów metalowych, dzięki czemu wspieramy różnorodne sektory przemysłu.

Wierzymy, że solidne fundamenty są kluczem do sukcesu, dlatego oferujemy kompleksowe usługi budowlane – od przygotowania terenu, przez wykopy i wiercenia geologiczno-inżynierskie, aż po realizację instalacji elektrycznych i sanitarnych. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie przestrzeni, które służą ludziom i są harmonijną częścią otoczenia.

Rozumiemy też, jak ważny jest czas i logistyka, dlatego zapewniamy niezawodny transport drogowy towarów. Nasza flota jest gotowa dostarczyć produkty tam, gdzie są najbardziej potrzebne, szybko i bezpiecznie.

Jesteśmy również partnerem dla tych, którzy pragną zaistnieć w świecie reklamy i promocji. Nasza agencja reklamowa to zespół kreatywnych umysłów, którzy pomogą Ci wypromować Twój produkt czy usługę w sposób, który przyciągnie uwagę i zostanie zapamiętany.

Dbamy o zielone otoczenie, oferując usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni. Tworzymy przestrzenie, w których natura współgra z potrzebami mieszkańców, tworząc oazy spokoju i piękna.

Nasza działalność jest aktywna i prężnie się rozwija, co jest potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii i wartości, które nas kierują, zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z myślą o zadowoleniu klienta i zrównoważonym rozwoju. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak możemy wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Oferty pracy Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego

Mapa Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Kielce
  5. Łódź
  6. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Franciszek Filipiak Zakład Usługowo Handlowy - oferty archiwalne

  • Praca ogólnobudowlana

    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України

      Подсобные строительно-ремонтные работы

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac ogólnobudowlianych, zgodne z planem, projektem

      • Выполнение строительных работ, в соответствии с планом, проектом

      • Wspólpraca z innymi pracownikami budowlanymi

      • Совместная работа в бригаде

      Wymagania

      • Umiejętność wykonywania różnych prac związanych z budową i remontem

      • Умение выполнять различные работы, связанные со строительством и ремонтом

      • Zdolnoścì manualne i umijętność obslugi podstawowych narzędzi budowlanych

      • Умение обращаться с основными строительными инструментами

      Oferujemy

      • Принимаем граждан всех стран СНГ (желательно польский язык на уровне понимания)

      • Помощь в оформлении всех документов

      • Жилье, мед.комиссия, рабочая обувь, одежда - за счет фирмы

Pracodawcy w Piekoszowie