Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA praca

Wieruszów

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiej branży modowej. Nasza podróż rozpoczęła się 8 maja 1991 roku w malowniczym Wieruszowie, gdzie do dziś tworzymy z pasją i zaangażowaniem. P.P.H.U. "Con Duo" Wioletta Wiśniewska to synonim jakości i stylu w produkcji odzieży damskiej. Nasze sukienki, spódnice, wdzianka, żakiety, bluzki, spodnie i kurtki to więcej niż ubrania – to dzieła sztuki noszone z dumą przez naszych klientów.

Każdy projekt, który opuszcza nasz dom mody, jest świadectwem naszej nieustannej dbałości o detale i perfekcji. Wybieramy tylko najwyższej jakości tkaniny i dzianiny, które sprowadzamy głównie z Włoch, Francji i Niemiec, aby zapewnić niepowtarzalny komfort i elegancję. Nasze kreacje charakteryzują się nienaganną formą, która podkreśla piękno każdej sylwetki, a nietuzinkowe podejście do projektowania pozwala nam tworzyć unikatowe i osobiste kolekcje.

W P.P.H.U. "Con Duo" Wioletta Wiśniewska wierzymy, że moda to sposób na wyrażenie siebie, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać naszych klientów i dostosować nasze projekty do ich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich życia i specjalnych momentów.

Choć nasza historia jest głęboko zakorzeniona w tradycji, nieustannie patrzymy w przyszłość, inspirując się najnowszymi trendami i innowacjami w branży modowej. Nasza marka to obietnica nie tylko piękna, ale i jakości, która przetrwa próbę czasu.

Zapraszamy do świata P.P.H.U. "Con Duo" Wioletta Wiśniewska, gdzie moda spotyka się z pasją, a każda kreacja opowiada własną historię.

P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wieruszów
  2. Kraków
  3. Poznań
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Katowice
  7. Głubczyce
  8. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.P.H.U. CONDUO VIOLETTA WIŚNIEWSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy z obsługą magazynu

    • Wieruszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

      Zakres obowiązków

      • Kompletacja zamówień krajowa i zagraniczna odzieży

      • Kontakt z produkcją

      • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

      • Zestawień według bieżących potrzeb

      • Uzupełnianie raportów ze stanami magazynowymi

      • Uzupełnianie raportów zwrotu przesyłek

      • Prace inwentaryzacyjne i pomocnicze na magazynie

      • Wystawianie dokumentów, wz, pz, faktur VAT, faktur korygujących

      • Kontakt z odbiorcami oraz dostawcami

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub wyższe

      • Sumienność

      • Dokładność

      • Podstawowa znajomość MS Office, OPTIMA , obsługa poczty elektronicznej

      • Mile widziane prawo jazdy kat B.

      • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie

      • Praca na 1/2 etatu lub jako dodatkowa na zleceniu

      • System pracy I zmianowy od pon-pt

      • Atrakcyjne zarobki

      • dobra atmosfera w pracy

Pracodawcy w Wieruszowie