Czy to Twoja firma?

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE praca

Stąporków

W sercu malowniczego województwa świętokrzyskiego, na łonie przyrody, znajduje się nasze ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza zdobyty przez nas Certyfikat Jakości ISO 9001 oraz prestiżowa nagroda "Orły Medycyny", którą otrzymaliśmy za pierwsze miejsce w rankingu.


Nasza placówka to więcej niż szpital – to przestrzeń, gdzie nowoczesność łączy się z ciepłem i troską o każdego pacjenta. Specjalizujemy się w rehabilitacji leczniczej, oferując szeroki zakres usług, od hydroterapii, przez fizykoterapię, kinezyterapię, terapię zajęciową, aż po masaże lecznicze. Zajmujemy się również leczeniem stomatologicznym, zapewniając kompleksową opiekę nad zdrowiem naszych pacjentów.

Nasze centrum dysponuje pełnowymiarowym basenem, który nie tylko służy rehabilitacji, ale także umożliwia organizację zawodów pływackich. Dla pełnego relaksu i regeneracji naszych gości dostępne są sauna fińska oraz jacuzzi. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy 80 miejsc w oddziałach rehabilitacyjnych oraz 120 miejsc w oddziale dziennym. Ponadto, otaczający nas park zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, co jest nieodłącznym elementem procesu leczenia.

Rozumiemy, jak ważna w procesie leczenia jest obecność bliskich, dlatego stworzyliśmy możliwość towarzyszenia dziecku przez rodziców, oferując miejsca hotelowe i stołówkę na terenie naszego ośrodka. Wierzymy, że wsparcie rodziny jest nieocenione i może znacząco przyczynić się do szybszego powrotu do zdrowia.

Nasze centrum to nie tylko miejsce leczenia, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego potrzeby i dobro są dla nas najważniejsze. Jesteśmy tu, aby wspierać, leczyć i pomagać w powrocie do pełni sił. Zapraszamy do Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze, gdzie profesjonalizm spotyka się z sercem i zaangażowaniem.

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

Mapa ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

Siedziba główna

Pracodawcy w Stąporkowie