Czy to Twoja firma?

GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością praca

Kielce

Jesteśmy GMP Sport, Twoim zaufanym partnerem w tworzeniu przestrzeni sportowych i zielonych, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Nasza pasja to architektura krajobrazu, a nasza specjalność to bezpieczne nawierzchnie na obiektach sportowych. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma, zlokalizowana w sercu malowniczych Kielc, jest miejscem, gdzie innowacja spotyka się z tradycją.

Od momentu naszego założenia w lutym 2023 roku, skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług. Nasze doświadczenie w budownictwie sportowym pozwala nam na realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Specjalizujemy się w układaniu różnego typu systemów nawierzchni poliuretanowych, które są nie tylko trwałe, ale również bezpieczne dla użytkowników.

Jesteśmy również producentem sortowanej kory sosnowej, co pozwala nam na tworzenie naturalnych i estetycznych elementów w przestrzeniach zielonych. Nasze usługi obejmują projektowanie i zakładanie ogrodów, które są oazami spokoju i piękna, oraz kompleksowe urządzanie terenów zielonych, które służą relaksowi i integracji społeczności.

Nasze szerokie doświadczenie w branży jest naszym największym atutem. Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby móc oferować innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak robimy – zawsze z myślą o bezpieczeństwie, estetyce i zrównoważonym rozwoju.

Zapraszamy do współpracy z GMP Sport – razem stworzymy przestrzeń, która będzie służyła przez lata, zachwycając swoją funkcjonalnością i pięknem.

Oferty pracy GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy

Mapa GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Zabrze

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GMP Sport Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Operator rozkładarki

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 6 000-6 500 zł / mies.
    • Witam

      Zatrudnimy operatora rozkłądarki SMG, praca przy układaniu nawierzchni poliuretanowych. Jesteśmy firmą zajmującą sie jednym z nowszych systemów budownictwa jakim są nawierzchnie bezpieczne. Posiadamy szeroką wiedzę w budownictwie sportowym. Potrzebujemy osoby rzetelnej, która umie sobie radzić w pracy pod presją, z odpowiednim podejściem do wykonywanych czynności. Umiejętność odpowiedniego zorganizowania, przewiezienia potrzebnego sprzetu do wykonania odpowiedniej warstwy nawierzchni poliuretanowej.

      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego, udzielimy wiecej informacji dotyczących stanowiska.

      Zakres obowiązków

      • Umiejętność układania warstw nawierzchni według określonego systemu producenta
      • Organizacja planu układania na poszczególnych obiektach
      • Pilnowanie i koordynowanie odpowiedniej receptury na mieszalnik
      • Odpowiednie rozstawienie materiałów do lepszego i szybszego ich wymieszania

      Wymagania

      • Zaangażowanie w wykonywaną prace
      • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
      • Punktualnośc w pracy
      • Umiejętność organizacji pracy przy określonych terminach
      • Dokładność przy wykończeniach bocznych nawierzchni
      • Efektywnośc w tempie wykonywania budów
      • Prawo jazdy minimum kat. B

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Pracodawcy w Kielcach