Czy to Twoja firma?

Firma NIK-KON Elżbieta Radecka praca

Mirsk

W sercu malowniczego Mirska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – Firma NIK-KON Elżbieta Radecka. Nasza pasja i zaangażowanie w obrębie branży mięsnej przekłada się na wyjątkową jakość wyrobów, które z dumą prezentujemy naszym klientom. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wyrobów mięsnych, które są synonimem smaku i tradycji dolnośląskiej ziemi.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to nie tylko lata doświadczenia, ale przede wszystkim gwarancja wysokiej klasy obsługi, którą zapewniamy dzięki zaangażowaniu naszych pracowników. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy, dostarczając produkty, które zadowolą każde podniebienie.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zamiłowaniem do rzemiosła oraz dbałością o detale, co pozwala nam utrzymać niezmiennie wysoki poziom naszych wyrobów. Choć nie zdradzamy szczegółów naszej historii czy misji, to każdy klient odwiedzający naszą siedzibę w Mirsku czy korzystający z naszych produktów może przekonać się, że serce wkładane w naszą pracę przekłada się na niezapomniane doznania kulinarne.

Zapraszamy do poznania naszych wyrobów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem z nami odkryjcie na nowo smak prawdziwych, domowych wędlin.

Firma NIK-KON Elżbieta Radecka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekspedient Mirsk
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Firma NIK-KON Elżbieta Radecka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma NIK-KON Elżbieta Radecka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Firma NIK-KON Elżbieta Radecka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Firma NIK-KON Elżbieta Radecka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gryfów Śląski
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Firma NIK-KON Elżbieta Radecka - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - Praca od zaraz!

    • Świeradów-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 600-5 200 zł / mies.
    • Agent współpracujący z dynamicznie rozwijającą się w swojej branży firmą Zyguła zatrudni do Delikatesów Mięsno - Wędliniarskich na terenie Świeradowa Zdroju osobę na stanowisko: SPRZEDAWCA

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o dobry wizerunek firmy
      • Sprzedaż wyrobów mięsno wędliniarskich
      • Przestrzeganie ustalonych standardów firmy

      Wymagania

      • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Zatrudnieniew oparciu o umowę o pracę
      • Stabilność zatrudnienia
      • System pracy zmianowej
      • Atrakcyjny system wynagradzania
      • Możliwość rozwoju i awansu

Pracodawcy w Mirsku