Czy to Twoja firma?

TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński praca

Stęszew

Od ponad trzech dekad "Trans Patan" Usługi Transportowe Eligiusz Jagodziński jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży transportu międzynarodowego. Nasza historia sięga roku 1988, kiedy to z pasji do przewozów i logistyki rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasz tabor i kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w całej Europie.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie i spedycji, dysponując flotą samochodów ciężarowych o pojemności do 118 m3. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoki poziom wiedzy i umiejętności, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasze licencje na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy oraz na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy są potwierdzeniem naszej wiarygodności i profesjonalizmu.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania usług na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych procesów. Nasze zaangażowanie w dostarczanie jakościowych usług transportowych jest odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci do bycia lepszymi w tym, co robimy.

W "Trans Patan" rozumiemy, że transport to nie tylko przewóz towarów, ale i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Nasza obecność na rynku europejskim pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych partnerów biznesowych, zapewniając im spokój ducha i pewność, że ich ładunek dotrze na miejsce bezpiecznie i na czas.

Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem zaufania i satysfakcji. Zapraszamy do współpracy z "Trans Patan" – razem możemy osiągnąć więcej.

Oferty pracy TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Nysa
  4. Łódź
  5. Warszawa
  6. Kolo
  7. Mielec
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Jelenia Góra
  10. Kornik

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TRANS PATAN Eligiusz Jagodziński - oferty archiwalne

  • Kierowca w transporcie MIĘDZYNARODOWYM C+E

    • Stęszew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 8 500-10 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Transport międzynarowody: Niemcy, Belgia, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Szwajcaria, Czechy

      Wymagania

      Prawo Jazdy C+E, paszport, karta kierowcy

      Oferujemy

      wynagrodzenie 8'500 pln-10'500 pln brutto

Pracodawcy w Stęszewie